ceramika linea blue

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Bogna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 06 lis 2008, 11:40
ceramika linea blue

autor: Bogna » 10 lis 2008, 15:59

Czy ktoś zamawiał może ceramikę tej Linea blue? Ich produkty można znaleźć na allegro, lub na ich stronce www. Jako że wzory są bardzo ciekawe (zwłaszcza umywalek) a ceny bardzo niskie w porównaniu z innymi tego typu produktami, zastanawia mnie ich jakość. Podejrzewam, że może to być chińszczyzna (ale czego w dzisiejszych czasach nie produkują w Chinach? :) Jednakże ceny są kuszące (np 250 zł za umywalkę kwadratową), ale mam obawy czy mi taka umywalka nie zażółknie po jakimś czasie?
moje kobiece hobby - budowlanka:)

małgoś80
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 23 wrz 2013, 8:55
Lokalizacja: Kraków
Re: ceramika linea blue

autor: małgoś80 » 30 wrz 2013, 9:08

Zgadza się, ciekawe mają wzory. Ja mam od jakiegoś czasu wannę, wc i umywalkę. Od początku mają biały, jasny kolor i nie zżółkły. Mają równą powierzchnię, Bałam się, że zmatowieją, ale nic takiego się nie stało.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości

Gotowe projekty domów