Taras z desek bambusowych - montaż krok po kroku

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Administrator
forumbudowlane.pl
Posty: 265
Rejestracja: 21 lut 2003, 13:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Taras z desek bambusowych - montaż krok po kroku

autor: Administrator » 26 mar 2011, 22:18

Dostępne na rynku systemy tarasowe wykonane z kompozytu włókien bambusowych i polimerów pozwalają... Przeczytaj temat >>
Pozdrawiam,
Admin

Awatar użytkownika
kompozyt.info
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2011, 22:14
Taras z desek bambusowych - montaż krok po kroku

autor: kompozyt.info » 26 mar 2011, 22:18

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją kompozytu drewna pod własną marką EcoTeak.

Kompozyt drewna EcoTeak to złożony produkt, stworzony w najnowszej technologii przyjaznej dla środowiska. Wyprodukowany jest z drewna, mączki drzewnej oraz przetworzonych tworzyw sztucznych, połączonych z różnego rodzaju dodatkami. Ekologiczną innowacyjnością jest fakt, iż przy produkcji Kompozytu Drewna EcoTeak nie stosuje się PVC.

Deska tarasowa z kompozytu Drewna EcoTeak do doskonały materiał do budowy pomostów, tarasów, terenów wokół basenów oraz wszelkich innych powierzchni w miejscach o dużej wilgotności powietrza i podłoża.

Łatwość w montażu oraz sposobie wykończenia materiału pozwala na tworzenie różnych kształtów deskowanych powierzchni, a różnorodność faktur naszych desek tarasowych daje możliwość doboru odpowiedniego modelu według własnych upodobań.

Różnorodność kształtów produkowanego przez nas Kompozytu Drewna EcoTeak pozwala na tworzenie różnego rodzaju ogrodzeń, balustrad, płotków, kurtyn itp. W naszym asortymencie znajdują się również panelowe sekwencje ogrodzeń, które z łatwością montowane są do ziemi za pomocą specjalnych uchwytów montażowych. (www.ecoteak.pl/wielkopolska)
Deska tarasowa z kompozytu Drewna EcoTeak do doskonały materiał do budowy pomostów, tarasów, terenów wokół basenów oraz wszelkich innych powierzchni w miejscach o dużej wilgotności powietrza i podłoża.
WPCkompozyt.pl - kompozyt drewna

best.technik
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2011, 11:07

autor: best.technik » 14 kwie 2011, 11:25

Do EcoTeak.pl
No cóż za bzdury wypisujecie "Ekologiczną innowacyjnością jest fakt, iż przy produkcji Kompozytu Drewna EcoTeak nie stosuje się PVC" ??? No ludzie!
Skąd ten pomysł aby reklamę swoich produktów opierać na antyreklamie? Odnoszę wrażenie, że opieracie się jedynie na swojej niewiedzy i nie możecie poprzeć swoich słów żadnymi badaniami ? Skąd tak złe nastawienie przeciwko PVC? Kilka już lat zajmuję się kompozytami WPC (zarówno z mieszanek HDPE, PP i PVC) i nie widzę żadnych przeciwwskazań do stosowania PVC. PVC ma lepszą klasyfikację ogniową, lepszy moduł sprężystości. Jeżeli mówimy tu o "ekologicznej innowacyjności" to chyba bardziej należałoby napisać o ochronie lasów tropikalnych poprzez użycie mączki drzewnej. Bo PVC cokolwiek anty-ekologiczne nie jest. Niech Państwo uzupełnią braki wiedzy, ponieważ jestem w stanie wymienić minimum cztery gorsze strony używania HDPE w produkcji desek kompozytowych.

mojlogin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2012, 11:29

autor: mojlogin » 25 lut 2012, 11:40

Też się uśmiałem...
EcoTeak pisze to, co Chiński producent kazał. Jak się okazuje Polacy nie tacy głupi ....

niesia
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:26

autor: niesia » 28 wrz 2013, 22:05

Nie wiem, ale te deski jakoś do mnie nie przemawiają. Przejrzałam trochę propozycji odnośnie tego co można położyć na taras i ta jest najgorsza. Ciekawe mieli np w bruk becie, bardzo podoba mi się drewno ogrodowe np. Chyba ładniej wygląda i wydaje się praktyczniejsze i solidniejsze.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

Gotowe projekty domów