TV do monitoringu

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

nucia44
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2013, 21:38
TV do monitoringu

autor: nucia44 » 21 maja 2013, 10:08

Witam serdecznie,
Mój domek sąsiaduje z moją firmą, gdzie mam zamontowane kamery przemysłowe jest tam pomieszczenie do monitoringu, ale stróżowi zdarzy się czasem trochę za dużo wypić, a druga sprawa, że jak to mówią kontrola jest lepsze od zaufania.
Jednocześnie zamierzam wkrótce kupić nowy telewizor. Chciałabym kupić model, który umożliwi od czasu do czasu podgląd monitoringu, bo takich typowych monitorków przecież w domu nie postawie,no nie?! Na co zwracać uwagę, aby wszystko ładnie działało?

karokier
Aktywny
Aktywny
Posty: 119
Rejestracja: 28 maja 2013, 8:44
Lokalizacja: Kraków-Balice
Re: TV do monitoringu

autor: karokier » 28 maja 2013, 9:01

Nie masz ciekawszych rzeczy do oglądania w domu tylko własne obejście? :) Moim zdaniem znacznie lepiej sprawdzają się kamery, które tylko zapisują obraz na kartach pamięci schowanych gdzieś w bezpiecznym miejscu (u mnie jest to solidna stalowa skrzynia w piwnicy). W razie potrzeby skorzystam sobie z nagrania.

A jak stróż za dużo pije to może po prostu trzeba zmienić stróża? Albo zainwestować w owczarka!

bolek32
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 04 sty 2013, 15:31
Re: TV do monitoringu

autor: bolek32 » 31 maja 2013, 14:34

Zwykła 26 lcd Ci wystarczy. Proponuję używkę za 3 stówy na alle.

OdkurzaczWodny
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:49
Re: TV do monitoringu

autor: OdkurzaczWodny » 17 lip 2013, 11:54

Mam podobne zdanie w tej kwestii,akurat co do rejestracji obrazu z monitoringu wystarczy używany odbiornik tv,nawet mniej niż 26 cali lub monitor od komputera.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości

Gotowe projekty domów