co wrzucać do kotła?

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

dejw586
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 cze 2013, 21:15
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
co wrzucać do kotła?

autor: dejw586 » 07 lip 2013, 14:32

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem kotla krs tech aqua duo i do licha nie wiem czym w nim palic. Chciałbym ekogroszek, ale tych skladow jest sporo. I podobno jeśli chodzi o jakość sa spore roznice. Polecacie kogos szczególnie?

janek9658
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19
Re: co wrzucać do kotła?

autor: janek9658 » 11 lip 2013, 19:48

Ja paliłem już weglem o roznym pochodzeniu - ale do całkowitego zadowoleia było bardzo daleko. Sąsiad polecil mi producenta tani opal. Sprobowalem i tak sukcesywnie u nich zamawiam. Piec szybko osiąga zadana temperatre, ale iestety jak to przy ekogroszku jest sporo odpadu w postaci popiołu.

edlard
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2013, 10:18
Re: co wrzucać do kotła?

autor: edlard » 15 lip 2013, 10:22

Tez go kupuje, ale mam autorski system. Zimą pale tym lepszym o wysokiej energii , a latem odpadami typu miał, kulki mialowe. Spoko alternatywa dla tych co dbaja o to by nie wywalać fortuny na opal.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości

Gotowe projekty domów

cron