Meble kuchenne jakie ?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bodziu
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: bodziu » 27 gru 2012, 14:59

Nie wiem czy kojarzycie, ale jest taka fajna aplikacja/konfigurator, która pozwala dobrać sobie korpusy mebli. Duże ułatwienie przy szukaniu, bo naprawdę ciężko jest znaleźć kolor/kształt, który będzie wyglądał w 100% idealnie.

Awatar użytkownika
paniKomandor
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 31 mar 2012, 15:47
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: paniKomandor » 29 gru 2012, 16:58

Halinka1234 pisze:ja właśnie też szukam kogoś od kuchni.
Mam 3 wyceny i nie wiem, ale po prostu ten sam materiał, ilosć szafek , ten sam blat, a różnice sa masakryczne różne!
Wysłałam 1 projekt do 3 firm:


Proponuję jeszcze sprawdzić ofertę w Komandorze, pomiar i wycena jest bezpłatna, będzie Pani mogła na miejscu zobaczyć oferowane materiały. Rozmowa z projektantem także pomaga w podjęciu decyzji.

marget22
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 23 mar 2010, 15:43
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: marget22 » 06 kwie 2013, 12:55

wyslijcie wycene do firmy
super firma, naprawde godna polecenia. pracuja na bdb materialach, nie daja jakis bubli, wszytsko na blumie.
kiedys tez mialam 3 rozne warianty cenowe, ale wolalam postawic na jakosc. sprawdzila sie, polecono mi ta firme i nie zaluje do dzis. jestem mega zadowolona, wiec polecam Pana Marcina wszystkim ktorzy chce miec porzadne, i piekne meble.
email: markuch77@wp.pl

Awatar użytkownika
pilatesowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 16 kwie 2013, 12:38
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: pilatesowa » 16 kwie 2013, 17:21

Ja bym chciała sobie zrobić kuchnię tak na wakacje..w lipcu może zacząć. Ale zupełnie nie wiem jeszcze jak się do tego zabrać. Póki co przeglądałam jakieś katalogi, ale ciężko mi się na coś zdecydować. A może możecie coś polecić? Ja jestem ze Szczecina.

JacekKowalski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 21 kwie 2011, 10:14
Lokalizacja: Pszczyna
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: JacekKowalski » 17 kwie 2013, 18:04

To w takim razie zajrzyj sobie do nich do salonu Ital-pol. adres znajdziesz na stronce. Mają szeroki wybór mebli włoskich. Robiłem u nich wszystko od A do Z, zrobili mi projekt takiej typowo praktycznej kuchni jak chciałem. z terminami nie było żadnych problemów, wszystko na czas.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
pilatesowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 16 kwie 2013, 12:38
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: pilatesowa » 18 kwie 2013, 11:35

Dzięki chętnie sobie zajrzę.

Majeczkat88
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 kwie 2013, 9:19
Lokalizacja: Tychy
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Majeczkat88 » 22 kwie 2013, 9:34

Szukam dobrej i solidnej firmy która zajmuje się wykonywaniem mebli kuchennych na śląsku (w okolicach Tychów). Znajoma poleciła mi firmę Meble Tychy. Na stronie jest dużo aranżacji podoba mi się 1 aranżacja kuchni:
Obrazek

Jestem umówiona z nimi na spotkanie, czy ktoś zna tę firmę? Czy jest godna polecenia?
Albo jakie firmy możecie polecic i dlaczego?

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: szmeraczka » 01 maja 2013, 19:52

MI na zamówienie meble kuchenne robiła firma ISTRA - polecam bo tanio wyszło.

elpapiotr
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: elpapiotr » 02 maja 2013, 21:25

Możesz je pokazać ?

Majeczkat88
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 kwie 2013, 9:19
Lokalizacja: Tychy
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Majeczkat88 » 07 maja 2013, 10:24

Firma ISARA z tego co widzę mieści się w Warszawie, wiec to troche daleko bo ja szukałam na śląsku :)

Byłam na wstępnym spotkaniu w tej firmie DITTA Polska, nie jest to duża firma ale ludzie sie znają na rzeczy. Mili, rzeczowi, widac że zajmują się tym od lat bo potrafią doradzic i mówią o wielu rozwiązaniach :)

Mnie się podoba ich podejście bo szczerze mowiac przerażał mnie ten remont, mam małą kuchnie i nie jest tak ustawna jakbym chciala, ale podpowiedzieli mi kilka rozwiazań o ktorych nie miałam pojęcia a bardzo się przydadzą w mojej kuchni :)

Telefonista
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2013, 10:23
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Telefonista » 27 maja 2013, 10:27

Sprawdźcie na iform.com.pl - sami składacie sobie kuchnie, zamawiacie i gotowe, kuchnia przychodzi kurierem w częściach. Fajna sprawa. Ze szwagrem troche w piątek powalczyliśmy i złożyliśmy ; )

Majeczkat88
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 kwie 2013, 9:19
Lokalizacja: Tychy
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Majeczkat88 » 27 maja 2013, 10:57

Hmm... brzmi fajnie i ciekawie :)
Byłam na stronie tylko nie wiem jak wejśc gdzieś żeby zrobic projekt? trzeba coś ściągnąc?

Jedyne co mnie troche się nie podoba to to, że nie możemy zobaczyc na żywo materiału :(
A jak ze zlewozmywakiem i tym podobnymi rzeczami? też tam można wybrac czy jak to jest?

Telefonista
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2013, 10:23
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Telefonista » 27 maja 2013, 11:05

Wiesz co, jeżeli chodzi o zlewozmywak to sam dokupowałem, więc póki co sama szafka chyba wchodzi w gre. Zadzwoń najlepiej to w sumie się dogadasz. A jeżeli chodiz o projekt to raczej sama go tam nei zrobisz, ewentualnie gotowy projekt na kartce sobie zrób poglądowy, z szerokością i długością kuchni, rozrysuj sobie szerokości mniej więcej na oko i popatrz tam na stronie co i jak z szerokościami :) Z tego co wiem to pracują tam nad tym, aby zrobić jakiś kreator projektów, ale co z tego wyjdzie to nie wiem. Ja zadzwoniłem i sie dowiedziałem wszystkiego związanego z tymi szafkami.

[EDIT]
No i z tego co wiem to dopiero niedawno otworzyli nową stronę wiec myśle, że będą uzupełniać wszystko powoli :)

Majeczkat88
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 kwie 2013, 9:19
Lokalizacja: Tychy
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Majeczkat88 » 27 maja 2013, 11:21

Nie wiem, nie wiem samemu to ciężko sobie zaprojektowac kuchnie :( nie mam takiego zmysłu i wiedzy na temat wszystkich nowych technologii. Dla mnie to musi byc ktoś kto się na tym zna i doradzi.

Może jak ktoś ma pojęcie większe o takich rzeczach to dla niego taka firma pewnie rewelacja. Co innego sypialnia, salon, pokój dzienny. Ale kuchnia musi byc dopięta na ostatni guzik. Nie może byc dziur itd zeby brud nigdzie nie wchodził.

Ja wykończenia robie mieszkania :) i już w sumie jestem zdecydowana na firmę o której pisałam DITTA Polska

Zrobią mi projekt to na pewno pokażę :)

W mieszkaniu jednak mimo wszystko są gdzie nie gdzie krzywe ściany i potem coś odstaje i trzeba dociąc albo coś... to trzeba miec narzędzia, wprawę. Zostawię to specjalistom :lol:

Telefonista
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2013, 10:23
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Telefonista » 27 maja 2013, 11:29

No w sumie racja, tym bardziej, że jesteś z tego samego miasta ; ) No ale Powiem Ci tak, zamawiasz sobie kuchnie, bierzesz kogoś do montażu kto wie jak wypoziomować i ustawić ; )

a projekt to właśnie zobacz sobie w tym salonie w DITTA zapamiętaj i zrób sobie wycene, bo ceny mega konkurencyjne + nie płacisz marży za "salon"


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości

Gotowe projekty domów