Szukam firmy

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mar_pat
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2013, 9:43
Szukam firmy

autor: mar_pat » 30 kwie 2013, 9:50

Pytanie znalazłem sobie wizję całkiem fajnych mebli, które będą mi pasować chodzi o coś w stylu jak: http://www.urzadzamy.pl/sypialnia/ tam jest taka miętowa sypialnia (jasna). Nigdzie tam nie jest napisane kto i gdzie wykonuje :roll: zna ktoś albo może polecić firmę, która wykonuje podobne meble? Fajnie jak by mieli stronę żeby przejrzeć sobie ich wcześniejsze od razu i poczytać conieco. [/url]

aliska
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2011, 14:27
Re: Szukam firmy

autor: aliska » 17 maja 2013, 11:59

w takim razie koniecznie zerknij na stronę firmy Fawre - iszafy.pl.. tam masz dokładnie to czego szukasz.. realizacje i informacje na ich temat.. zrobią każdy meble o jaki poprosisz :) polecam bo sama z nich korzystałam.
carpe diem!


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości

Gotowe projekty domów