OSTOJA WILANÓW (Fadesa Polord Polska) - opinie

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

misia_koala
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 mar 2012, 13:57
OSTOJA WILANÓW (Fadesa Polord Polska) - opinie

autor: misia_koala » 29 kwie 2013, 12:17

Chciałabym kupić tam mieszkanie i poszukuję opinii o tym deweloperze i tej inwestycji. Bee wdzięczna za wszelkie uwagi. Czy ktoś z was tam mieszka albo orientuje się w temacie? Z góry dziękuje

Agent Nieruchomości
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 04 lut 2013, 14:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: OSTOJA WILANÓW (Fadesa Polord Polska) - opinie

autor: Agent Nieruchomości » 13 maja 2013, 18:06

Jeśli obrzeża Warszawy, to może jednak Białołęka? Równie ładnie, a może ładniej, lepszy dojazd, niższe ceny (znajdziesz oferty poniżej 5tys zł/m2).
Agent ds. Nieruchomości

notek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2010, 14:57
Re: OSTOJA WILANÓW (Fadesa Polord Polska) - opinie

autor: notek » 13 maja 2014, 9:02

Siostra tam mieszka i bardzo jejs ie podoba, jest zadowolona z zakupu tam. na moje oko tez spoko, odwiedzam ja tam czasem - cicho, spokojnie, ładnie. Mieszkanie ustawne, jasne, bez ukrytych "niespodzianek".

bub
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2014, 12:52
Re: OSTOJA WILANÓW (Fadesa Polord Polska) - opinie

autor: bub » 23 lip 2014, 13:31

Kurka, tez zastanawiam sie nad ta lokalizacja. misia_koala zdecydowalas sie? szkoda ze nikt wiecej nie rozwinal sie w tym temacie bo wertuje fora i malo info znajduje.Halo, pomoze mi ktos jeszcze w znalezieniu wad i zalet tego developera? na co mam zwracac uwage?

kasieńka-x
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2014, 8:56
Re: OSTOJA WILANÓW (Fadesa Polord Polska) - opinie

autor: kasieńka-x » 13 wrz 2014, 9:08

Ja również zastanawiam się nad kupnem mieszkania
słyszałam opinie o firmie Fadesa Polnord ze są solidni i pięknie wykańczają mieszkania czy ktoś mógłby to potwierdzić?...


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów