dom jednorodzinny bez garażu ? projekt domu Kuropatwa

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
dom jednorodzinny bez garażu ? projekt domu Kuropatwa

autor: Redakcja » 15 kwie 2013, 14:57

dom jednorodzinny bez garażu ? projekt domu Kuropatwa Przejdz do projektu >>
Redakcja

wonsowaty
dom jednorodzinny bez garażu ? projekt domu Kuropatwa

autor: wonsowaty » 15 kwie 2013, 14:57

Podoba mi się takie mieszkanie :) ładnie by tutaj wyglądały np płytki chodnikowe z technorattanu albo murowany grill. Grilla można zrobić samemu a płytki zamówić przez internet np. na rattanart.pl

Awatar użytkownika
mlena
nawrócony - nie spamuje
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2013, 12:22
Re: dom jednorodzinny bez garażu ? projekt domu Kuropatwa

autor: mlena » 26 kwie 2013, 10:03

Kolejny dom pracowni Dom Dla Ciebie:)widziałam gotową realizację na blogu pracowni:
http://www.makrys.mojdomdlaciebie.pl/

aseba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 427
Rejestracja: 09 sty 2013, 20:07
Lokalizacja: Krzypnica pow.Gryfino woj.Zachodnopomorskie
Re: dom jednorodzinny bez garażu ? projekt domu Kuropatwa

autor: aseba » 26 kwie 2013, 19:56

wonsowaty pisze:Podoba mi się takie mieszkanie :) ładnie by tutaj wyglądały np płytki chodnikowe z technorattanu albo murowany grill. Grilla można zrobić samemu a płytki zamówić przez internet np. na rattanart.pl

No fajny,ale projekt nie idzie ku energoszczędności czy jak to tam zwał? Więcej w nim kątów 45* niż pokoi... 8)


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów