boks garażowy

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dirtydancer
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 15 gru 2011, 22:55
boks garażowy

autor: dirtydancer » 09 kwie 2013, 13:57

Coraz częściej zastanawiam się nad zakupem boksu garażowego. Znalazłem w Krakowie producenta takich magazynów SABAJ. Szukam opinii na temat ich przechowalni w podziemnych miejscach parkingowych. Czy ktoś z Was jest użytkownikiem takiego boksu? Zalet jest wiele z jego posiadania - są bezpieczne, praktyczne i solidnie wykonane. A jak to sie przekłada na życie codzienne?

maverick1
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2013, 20:39
Re: boks garażowy

autor: maverick1 » 09 kwie 2013, 20:41

Zdecydowanie mogę polecić jako początkujący użytkownik. Jak dotąd zauważam same plusy i dogodności. Przede wszystkim jest świetnym rozwiązaniem jako przechowywacz różnych rzeczy dla których miejsca nie mogę znaleźć. Ułatwiło mi zdecydowanie życie. Wiem, że rower jak i narzędzia są bezpieczne i w dodatku w jakim porządku. Nie muszę także nikogo prosić o pomoc w zniesieniu wózka, o wiele łatwiej jest mi go wyjąć z boksu garażowego.

Kamaonline
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 08 kwie 2013, 10:47
Kontaktowanie:
Re: boks garażowy

autor: Kamaonline » 24 kwie 2013, 8:38

Mój znajomy posiada taki boks garażowy i bardzo sobie chwali,to praktyczne rozwiązanie. Niestety nie będzie dostępne dla każdego mieszkańca bloków,to jedyny minus.

baryt
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2014, 17:51
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:
Re: boks garażowy

autor: baryt » 23 maja 2014, 22:12

Napisałaś : "Niestety nie będzie dostępne dla każdego mieszkańca bloków,to jedyny minus."
Dlaczego?


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów