Problem z kabiną

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

adams88
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2013, 20:18
Problem z kabiną

autor: adams88 » 02 kwie 2013, 20:30

Witam wszystkich serdeznie:)

Mam bardzo duży problem, monter który robił mi łazienkę spartaczył w niej praktycznie wszystko od krzywych ścian po inne rzeczy i teraz z partaczem niestety nie ma kontaktu. Zamontował on kabinę, prysznicową która jest kompletnie nie stabilna. Mianowicie gdy robił łazienkę miała tam być inna kabina która miała wyższy brodzik, jednak ze względu na wymiar zmieniliśmy ją na mniejszą ta jednak ma niższy brodzik, wiec master zaproponował, żeby nie kuć już odpływu to dają na podwyższonych nóżkach ja głupi zgodziłem się i w tej chwili kabina jest bardzo nie stabilna winą są właśnie te przedłużone nogi, które przesuwają się w każdą stronę, wiec mam pytanie czy ktoś ma z Was pomysł żeby jakoś ją ustabilizować ( Wiem, wiem można by znów kuć ale chciałbym to traktować już jako ostateczność), proszę pomóżcie
Pozdrawiam

24bud
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 20 gru 2012, 8:25
Kontaktowanie:
Re: Problem z kabiną

autor: 24bud » 06 kwie 2013, 12:45

Możesz wstawić zdjęcie tak abyśmy zobaczyli o co chodzi na obrazku? Bo jakoś nie bardzo potrafię sobie to wyobrazić... Kucie to zawsze ostateczność,w końcu nikt nie chce zbędnego bałaganu,więc może tutaj uda się coś poradzić.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości

Gotowe projekty domów