Wiosna tuż, tuż.. ogrody..

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jacco
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2009, 14:44
Re: re

autor: jacco » 31 mar 2009, 12:03

wink pisze:Według mnie to od lat najlepsza jest husqvarna, ale taka jakość trochę kosztuje, natomiast jeśli chodzi o coś taniego to hipermarkety są pełne jednosezonowej chińszczyzny więc nie powinno być kłopotu z kupnem czegoś.


eeee, z tą chińszczyzną to nie do końca tak. Często nawet na jeden sezon nie starcza, więc zdecydowanie polecasm jednak w jakość trochę zainwestować!

remin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2009, 13:11

autor: remin » 08 kwie 2009, 13:17

A ja planuję wkomponować w ogród kominek ogrodowy, całkiem przyjemnie będzie się grillowało :lol: . Zastanawiam się nad BN lub PN ze strony: artsonic.pl/kominki/ogrodowe.html

marysieńka
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:40

autor: marysieńka » 09 cze 2009, 9:35

ale to pewnie spory wydatek taki kominek ogrodowy...

AllTools
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2011, 13:31
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:
Re: Wiosna tuż, tuż.. ogrody..

autor: AllTools » 20 lut 2011, 14:15

Witam.
Jeśli planują Państwo zakupy sprzętu ogrodowego, zapraszam do naszego sklepu internetowego: -alltools.com.pl.
Posiadamy najszerszy w Polsce wybór urządzeń ogrodniczych. Od małych podkaszarek elektrycznych zaczynając do urządzeń przemysłowych jak np. wielki rozdrabniacze do gałęzi 50cm średnicy z silnikami IVECO.
W ofercie sprzęt takich firm jak: makita, dolmar, viking, stiga, hortmasz, caravaggi i wiele innych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pozdrawiam
alltools.com.pl

play12
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2011, 9:42
Re: Wiosna tuż, tuż.. ogrody..

autor: play12 » 17 mar 2011, 9:46

Jak wiosna to i nowe promocje ;)
Obi organizuj loterie OGRODOWĄ, codziennie można wygrać tysiaka w formie bonów na zakupy w OBI ;) i to tylko za podanie danych, szaleństwo ;) rejestrujcie kogo się da tak jak ja! na stronie
-obi.pl
;) powodzenia w losowaniu! :D:D

Viking
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2011, 0:43
Lokalizacja: Europa
Kontaktowanie:
Re: Wiosna tuż, tuż.. ogrody..

autor: Viking » 21 mar 2011, 0:47

Witam,

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą Viking Industrier z Litwy -vikingindustrier.com/?lg=en Jest to naprawdę solidna i sprawdzona firma, producent wyrobów najwyższej klasy.

MikolajZakrzewski
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 lut 2013, 23:43
Re: Wiosna tuż, tuż.. ogrody..

autor: MikolajZakrzewski » 28 lut 2013, 9:44

Jeśli chodzi o marki to najbardziej mi odpowiada Al-ko. Mam dość sporo sprzętu od nich i naprawdę solidny towar! No i teraz już dość popularna się zrobiła ta marka w Polsce i już większość sklepów ma, także fajnie :) Ja kupuję przez neta prosto od nich http://www.sklepal-ko.pl/trawniki-kosze ... oszem.html :)


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości

Gotowe projekty domów