Projekt domu "Przed kominkiem"

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
Magda SH
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 23 sty 2010, 9:59
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: Magda SH » 29 lis 2012, 20:10

Witajcie,
jak tam Wasze cudeńka?? Nam w przyszłym tygodniu montują okna, więc niedługo wrzucę na forum trochę zdjęć. A może jest ktoś kto już wykańcza wnętrza? niech się podzieli wrażeniami:)
Agawa a jak u Ciebie??
Pozdrawiam gorąco

agawa80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 31 mar 2011, 6:59
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: agawa80 » 01 gru 2012, 12:16

cze magda!
jakoś straszniw cicho na tym forum, nikt sie nie odzywa, zadnych nowych zdjęć. nic.
malutka tez milczy, a liczyłam na jakies zdjęcia wnetrz.
my wykańczamy, ale zdjeci zrobie jakieś pózniej ,
mamy juz łazienki, teraz majstry k.ładą gładź. niedługo płytki na podłogi , a reszta dopiero na wiosne.
Obrazek


Obrazek
to stare zdjecia , ale cos widac
agawa

Magda SH
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 23 sty 2010, 9:59
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: Magda SH » 05 gru 2012, 2:12

Witajcie,
Mamy okna:) zdjęcia niestety kiepskiej jakości, bo sypał śnieg i już ciemno się robiło, ale musiałam od razu wrzucić kilka na forum.
Pozdrawiam Magda
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

nady
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2012, 14:17
Lokalizacja: małopolska
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: nady » 11 gru 2012, 9:50

Witam! Zazdroszczę Wam etapu na jakim jesteście, my dopiero zaczynamy wiosną. Magda SH mam pytanie, jeżeli to nie tajemnica, to chciałabym wiedziec jaki jest koszt okien łukowych do całego domu, bo właśnie zastanawiamy się czy wybrac proste czy łukowe. Pozdrawiam :D

aga_sdl
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 sie 2012, 10:17
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: aga_sdl » 12 gru 2012, 15:29

woooow!!super!zazdrosze ze juz zamkniety domek, nas zima zaskoczyla w ostatniej chwili zostal pokryty dach ale wiosna ruszamy z kopyta :) pozdrawiam

aga_sdl
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 sie 2012, 10:17
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: aga_sdl » 19 lut 2013, 10:40

Witajcie,
cos przycichlo na forum zgodnie z nasza aura...Mam pytanie do osob posiadajacych juz okna(lukowe) w swoich palacach :) jak rozwiazaliscie problem rozglifienia lukow?? tak zeby okna w calosci sie otwieraly??zamowilismy juz okna tylko co z tymi glifami?? :/ prosze opodpowiedz...

piter :)
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: piter :) » 21 lut 2013, 23:15

Witam Serdecznie :)

aga_sdl

Bezpośredniej wiedzy nie posiadam na temat związany z oknami które wymieniłaś .
podrzucę Ci link - http://www.alterdom.pl/okna_drewniane-Okna_lukowe,35 tu znajduje sie kilka ciekawych uwag i wskazówek
stronka zapewne z twojego regionu :)

ps. również jestem posiadaczem tego projektu , zapewne odwiedzę forum wielokrotnie gdyż jesteśmy na podobnym etapie co ( nady ) ... wiosną start :):):):)

pozdrawiam wszystkich :):)

piter :)
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: piter :) » 21 lut 2013, 23:17

Witam Serdecznie :)

aga_sdl

Bezpośredniej wiedzy nie posiadam na temat związany z oknami które wymieniłaś .
podrzucę Ci link - http://www.alterdom.pl/okna_drewniane-Okna_lukowe,35 tu znajduje sie kilka ciekawych uwag i wskazówek
stronka zapewne z twojego regionu :)

ps. również jestem posiadaczem tego projektu , zapewne odwiedzę forum wielokrotnie gdyż jesteśmy na podobnym etapie co ( nady ) ... wiosną start :):):):)

pozdrawiam wszystkich :):)

student92
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2013, 8:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: student92 » 22 lut 2013, 8:05

Nie jestem zwolennikiem kominku w domu, za kazdym razem kiedy otwieram szybe by dorzucic drzewa, wylatuje ogromna chmura, ktora stopniowo zmienia zapach domu.

aga_sdl
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 sie 2012, 10:17
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: aga_sdl » 22 lut 2013, 20:42

....wlasnie u nich zamowilismy okna :)

piter :)
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: piter :) » 22 lut 2013, 21:27

Hej :)

Śmiesznie wyszło :) wydaje mi się ze nie powinniście mieć z tym tematem problemów ( firma chyba dość wiarygodna ) , sam się rozglądam za okienkami ale mam jeszcze na to sporo czasu .
Myślę że w kwietniu ruszymy do góry ....fundamenty powstały we wrześniu ubiegłego roku .
Wrzucę fotki do podglądu :) W zasadzie nie ma na co jeszcze patrzeć , ale oczka i tak się już cieszą :):):):) pozdrawiam :)

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

nady
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2012, 14:17
Lokalizacja: małopolska
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: nady » 27 lut 2013, 8:42

Witam! Mam pytanie do osób mających już te piękne domki; czy 2,8m to nie za wysoko, chodzi o wysokośc pomieszczeń, to samo odnośnie okien; 2,45 tarasowe - nie za wysokie? Czy ktoś obniżał strop lub zmniejszał okna? Czy lepiej zostawi tak jak w projekcie? Pozdrawiam i szkoda, że tak mało jestesmy tutaj aktywni, bo tak fajnie czyta się nowe posty :wink:

aga_sdl
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 sie 2012, 10:17
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: aga_sdl » 27 lut 2013, 16:39

Witaj, jezeli chodzi o wymiary to jedyna rzecza ktora my zmienilismy bylo okna w gabinecie. Skrocilismy je a raczej podnieslismy od podlogi do wymiaru okien w czesci jadalnianej i jednym z pokoi. a wysokosc, hmmm...jak narazie ladnie sie prezentuje i nie zminilabym nadal tego gdybym miala jeszcze raz taka mozliwosc.

agawa80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 31 mar 2011, 6:59
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: agawa80 » 01 mar 2013, 17:58

my zotawiliśmy sufit na swoim miejscu,- jestesmy wysocy i komfort jest, jest przestrzennie , nie wyobrazam sobie ze mogło by być niżej , to jesdna z rzeczy która cieszy mnie w tym projekcie. niektóre okna zmniejszałam ale od podlogi zeby było miesce np na komputer , dokładnie te dwa łukowe , gabinet i w jednej sypialni na przeciwko

co do łuków był problem, ale to zeby było dobrze leży w kkwesti murarzy i dobrego szalunku a nie wykonawcy okien. wg mnie.
agawa

agawa80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 31 mar 2011, 6:59
Re: Projekt domu "Przed kominkiem"

autor: agawa80 » 01 mar 2013, 17:58

my zotawiliśmy sufit na swoim miejscu,- jestesmy wysocy i komfort jest, jest przestrzennie , nie wyobrazam sobie ze mogło by być niżej , to jesdna z rzeczy która cieszy mnie w tym projekcie. niektóre okna zmniejszałam ale od podlogi zeby było miesce np na komputer , dokładnie te dwa łukowe , gabinet i w jednej sypialni na przeciwko

co do łuków był problem, ale to zeby było dobrze leży w kkwesti murarzy i dobrego szalunku a nie wykonawcy okien. wg mnie.
agawa


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów