Wyposażenie do kuchni

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Alodia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2013, 11:29
Wyposażenie do kuchni

autor: Alodia » 02 lut 2013, 11:35

Witam. Kończymy właśnie remont w kuchni i już rozglądamy się za jakimś sprzętem, który można by zamienić z tym starym. Głównie idzie tu o piekarnik i okap. Zależy nam na czymś nowoczesnym, ale przy tym solidnym. Cena nie gra aż tak dużej roli, w tym sensie, że możemy wydać więcej, chociaż nie chcemy też przepłacać. Stąd pytanie: czy takie rzeczy jak ekran ze sterowaniem dotykowym i termosonda w przypadku piekarnika mogą być przydatne? Proszę o rady.

aseba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 427
Rejestracja: 09 sty 2013, 20:07
Lokalizacja: Krzypnica pow.Gryfino woj.Zachodnopomorskie
Re: Wyposażenie do kuchni

autor: aseba » 02 lut 2013, 18:52

Wybieraj znane marki ze stażem na rynku-przeważnie są sprawdzone przez przeciętnych 'Kowalskich' i występuje tu przywiązanie do danej marki. Nowoczesne sprzęty chyba jest w czym wybierac.... Co do okapu to patrz na poziom hałasu 8)

monika973
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 21 kwie 2010, 14:31
Re: Wyposażenie do kuchni

autor: monika973 » 12 lut 2013, 22:30

No fakt, okapy dość głośne są. Ja z racji hałasu włączam tylko jak wychodze z kuchni bo znieśc tego nie mogę
Mój dom moją oazą...


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości

Gotowe projekty domów