Krzywe brzegi dekorów

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

rufusik666
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:30
Krzywe brzegi dekorów

autor: rufusik666 » 12 sty 2013, 9:06

Zamówiłem ostatnio płytki do łazienki z kolekcji Galvo Endo firmy Paradyż. Przeglądając wszystkie płytki pod kątem jakości i ewentualnych rys, zauważyłem że w płytkach dekoracyjnych praktycznie wszystkie mają "uskok" ok 1-2mm na krawędziach. Poniżej załączam zdjęcie.

Chciałem zapytać czy takie coś to wada płytek i będzie ciężko je ułożyć, czy może jest to zrobione specjalnie w przypadku takich wąskich (7cm) listw dekoracyjnych? Nie wiem czy powinienem tracić czas na reklamację.


Obrazek

kaczyński
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 08 paź 2011, 21:17
Re: Krzywe brzegi dekorów

autor: kaczyński » 06 lut 2013, 23:05

Dekory juz tak maja do siebie i nic na to nie poradzisz, nawet jesli zareklamujesz to i tak dostaniesz rozniace sie od siebie, pozniej glazurnicy maja tylko wiecej roboty przez dekory i kombinowania zeby wszystko dobrze wygladalo, pozdrawiam

prospektinwestycje
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 429
Rejestracja: 15 mar 2011, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Krzywe brzegi dekorów

autor: prospektinwestycje » 11 lut 2013, 23:28

Ten "uskok" jest rozumiem na części której nie widać że tak się wyrażę? :)
Rozumiemy chyba że nie ma co reklamować...


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości

Gotowe projekty domów