Meble na wymiar - największe plusy?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bodziu
Meble na wymiar - największe plusy?

autor: bodziu » 14 sty 2013, 15:00

Jakie widzicie największe plusów mebli na wymiar? Wszystko mi w nich odpowiada poza kolosalnymi różnicami w cenach. Czy jest sens wydawać aż o tyle więcej, dla posiadania mebli na wymiar?

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Meble na wymiar - największe plusy?

autor: Ogrodka » 16 sty 2013, 9:43

Właśnie to, że są na wymiar. Przy niewymiarowych kuchniach ciężko jest optymalnie wykorzystać powierzchnię. A kiedy kuchnia jest mała, to optymalmne wykorzystanie jest przymusowe. z reguły takie meble są dosyć drogie, ale uważam, że akurat w takim przypadku warto zapłacić, żeby mieć to co się chciało.

bodziu
Re: Meble na wymiar - największe plusy?

autor: bodziu » 16 sty 2013, 14:44

No właśnie, bo wydaje mi się, że znalazłem dobry sposób na to, żeby mieć meble na wymiar bez ogromnych kosztów. Zobaczcie tutaj - http://www.centrum.meble.pl/kk Zamawia się elementy na wymiar, dostaje się w paczce, a później należy samodzielnie to zmontować. Czy jednak taki samodzielny montaż nie jest trudny?

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Meble na wymiar - największe plusy?

autor: Ogrodka » 18 sty 2013, 17:19

Nie jest trudny - teraz większość mebli kupowanych w sklepach dostarczanych jest w paczkach, a nie jako złożone, więc tak czy siak trzeba to składać. Kiedy kupujesz meble na wymiar to masz je oczywiście już zbite, ale ostateczny koszt jest kilka razy większy...

bodziu
Re: Meble na wymiar - największe plusy?

autor: bodziu » 21 sty 2013, 14:38

I chyba w ten sposób te meble zamówimy. Nie ma sensu przepłacać. Jeśli nie poradzę sobie samodzielnie ze złożeniem mebli, to po prostu kogoś zatrudnię. Z tego co się orientowałem, to są to groszowe sprawy. Kto by się spodziewał, że uda mi się tak tanio zamówić meble kuchenne na wymiar :d


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 55 gości

Gotowe projekty domów