SZABLON MALOWANIE

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

remgrand
SZABLON MALOWANIE

autor: remgrand » 26 lip 2010, 13:12

witam mam pytanie do fachowców którzy mieli bądź maja jakieś doświadczenie z szablonami :) otóż klient sobie zarzyczył wzór z szablonu ;) z życia wiem że się farba wlewa pod owy wynalazek :) macie jakies porady żeby uniknąć tego????

komarr
Re: SZABLON MALOWANIE

autor: komarr » 26 lip 2010, 13:44

są szablony samoprzylepne które ułatwiają wszelkie prace.

remgrand
Re: SZABLON MALOWANIE

autor: remgrand » 26 lip 2010, 16:07

a jak klientowi bedzie sie podobał wzór który akurat nie jest samoprzylepny????:)
ogolnie chodzi mi o to jak mam to malować żeby sie nie wlewało pod, czy gąbką i dobrze wyciśnietą z niej farbą tylko żeby zabarwiła i kilka razy czy jak ????

jacenty800
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 801
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:07
Lokalizacja: włocławek
Re: SZABLON MALOWANIE

autor: jacenty800 » 26 lip 2010, 18:19

bedzie piwko bedzie rada.pozd

remgrand
Re: SZABLON MALOWANIE

autor: remgrand » 27 lip 2010, 6:57

pije okazjonalnie i bardzo rzadko :) ale czemu nie :)

jacenty800
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 801
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:07
Lokalizacja: włocławek
Re: SZABLON MALOWANIE

autor: jacenty800 » 27 lip 2010, 7:05

ja tez ale tylko w piatki hehe.wiec tak tasma tesa ktora mozna wyginac na dowolne figury.albo sablon .przy tasmie uzywam szpachluwki akrylowej np spatolino .rozrabiam rzadko i przejezdzam krawedzie tasmy po to zeby farba nie wplywala.co prawda szablonem nie robiłem ale sadze ze mozna by i tam ta szpachluwka pokabinowac.ale radze przecwiczyc nie na wyjsciowej scianie

komarr
Re: SZABLON MALOWANIE

autor: komarr » 27 lip 2010, 7:13

remgrand pisze:a jak klientowi bedzie sie podobał wzór który akurat nie jest samoprzylepny????:)


to każda drukarnia zrobić Ci wzór samoprzylepny w formacie jaki sobie zażyczysz.

remgrand
Re: SZABLON MALOWANIE

autor: remgrand » 29 lip 2010, 20:16

dzięki wielkie spróbuje :) piowo Ci sie nalezy ;)

dz4321
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 04 sty 2013, 12:21
Re: SZABLON MALOWANIE

autor: dz4321 » 18 sty 2013, 15:03

Najlepiej najpierw sprawdzić usługę w jakieś drukarni internetowej, będzie szybciej i wygodniej

PatiKrajek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2014, 17:52
Re: SZABLON MALOWANIE

autor: PatiKrajek » 14 sty 2015, 21:17

Wiele drukarni takie szablony może przygotować :) osobiście polecam: klik dla mnie przygotowywali już masę dziwnych projektów. Na wysyłkę tez powinni zrobić :)


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 44 gości

Gotowe projekty domów