Słuchałem porad mądrzejszych od siebie którzy tłumaczyli że

Wilgoć w domu to trudny, ale często spotykany przypadek, szczególnie w starszych budynkach. Jak się jej pozbyć? Co zrobić by mieszkać w suchym, zdrowym domu? Jakie są sposoby osuszania budynków i murów? W tym dziale znajdziesz podpowiedzi co robić, by pozbyć się wilgoci i jej skutków.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Franek Las
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2012, 23:54
Słuchałem porad mądrzejszych od siebie którzy tłumaczyli że

autor: Franek Las » 15 sty 2013, 0:40

ANONIMY POLACTWO!!!!! To jest odezwa skierowana do Was. Słuchałem porad mądrzejszych od siebie którzy tłumaczyli że nie należy zwracać uwagi na głupców i wchodzić z nimi w polemikę. Czas pokazał, że pozostawiony samopas głupiec uzurpuje sobie prawa przeznaczone dla ludzi prawych i mądrych.
Wysilaliście swoje mózgownice w poszukiwaniu paszkwili lub sami je tworzyliście, ponieważ brakło WAM tematów do prawdziwie technicznych dyskusji. Liczy się to co wam przekazano zaczarowane fale, które zmieniają polaryzację, jedne są zasilane prawdziwą energią, inne z kosmosu. Część rozwiązań wspomaga się elektroniką, dla części wystarczy spirala z miedzianego drutu. Część uważa, że woda znajdująca się w zbiorniku maszyny, jest dowodem na osuszanie. Że bilans dla tej grupy zwolenników jest nijaki bo jak może być??? 700 litrów wody w pokoju wyliczone przez badania wagowosuszarkowe i siedem dni stosowanie urządzenia w pomieszczeniu odizolowanym gdzie wydajność wynosi około 20 l/doba. Jakby nie liczył dla grona zwolenników tej technologii zawsze wynik jest: 700 litrów 140 litrów = 0. Tak zero i informacja, że osuszone . Za urządzenie, i zużyte 168 kW płaci klient - powodzianin lub osoba zalana, czyli poszkodowana. Czy można się na mnie wku....ć? Żadne obrażliwe paszkwile nie są wstanie mnie zdołować. Śmierci również się nie boję, bo wiem jako ona wygląda. Mogła, lecz mnie nie zabrała. Ponad tydzień w śpiączce, czyli mam coś jeszcze do zrobienia, i to robię. W sobotę i niedzielę podczas osuszania z przeprowadzaniem sterylizacji termicznej zadawano bez przerwy pytania dlaczego mimo 65 lat i trudnościach z poruszaniem robię tą robotę. Wielu fachowców z mojego rocznika lub nieznacznie młodszych z branży budowlanej, nie mogli uwierzyć, dopóki nie pokazałem paszkwili i anonimów na mój temat. Po raz kolejny przegrało POLACTWO i ANONIMY. .. Wiedza i doświadczenie odejdą wraz z panem bo mamy kretynów którzy zakładają coś co nazywają firmami..... Tak wyraził się ogół. Mamy bardzo duże zapotrzebowanie na ten tym usług, ale nie mamy z kim rozmawiać i gdyby nie przypadek. Tu stawiam kropkę. POLACTWO i ANONIMY, nie wiem jak byście się starali to nie odbierzecie tego czego dokonałem w temacie grzejnictwo mikrofalowe jak również w temacie osuszanie. Chcieliście coś więcej więc dostaniecie, ale przed tym zapoznajcie się ze stronami: www.Black Mold; www.Flood.UK; www.UK Flood Barriers is the exclusive distributor of GFDS flood defence products in the UK: www. The Microdry Project (FP7-SME-2008-232140) ist supported by the EC ubnder the Seventh Framework Programe. (Now that in excees of 50million European citizens are living in areas at risk of flooding a rapid drying solution is required to extract the moisture from walla and floors.)
www.microwave drying;
www.microwave processing of vegetables, fruits, herbs;
www.Microwave metallurgy;
www.Microwave green technologies; www.Microwave technology pharmacy;
www.Microwave treatment of cancer medicine
www.microwave repair asphalt roads.
Nie ma dzisiaj w cywilizowanych gospodarek, gdzie rozwiązania technologii nie byłyby stosowane i wykorzystywane, poza jedynym krajem który nazywa się Polska.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

MTW
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1738
Rejestracja: 12 gru 2008, 21:47
Lokalizacja: Orle
Kontaktowanie:
Re: Słuchałem porad mądrzejszych od siebie którzy tłumaczyli

autor: MTW » 16 sty 2013, 17:11

no cóż Panie Franek po raz kolejny chwali się pan zdjęciami niby to potężnych inwestycji zalanych pomieszczeń.
a na zdjęciach widzimy wylane wiadro wody w okolicy odpływu kanalizacyjnego i Pańskie cudowne maszynki do trzepania kasy.
na takie wylane wiadro wody to ja nawet nie ruszam się do auta bo nie mam zamiaru robić dziesiąt czy set km po to by wodę zebrać mopem o ile jeszcze do czasu mojego przyjazdu się utrzyma :)
nikt nie podważa działania mikrofal w zakresie grzania swego czasu zwolenników tej metody było wielu czasem jednak jakoś tych zwolenników zaczęło ubywać - nie wiem czemu .
z Tego co zauważyłem to nikt spaceru z rzekę Panu nie życzył więc nie rozumiem tego akapitu o śmierci.
Wręcz życzyłem panu powodzenia w swojej misji i doprowadzeniu jej do praktycznego sukcesu
nawet się podpisałem imieniem i nazwiskiem czyli nie anonim i dołków nie kopię , a że na swojej drodze do sukcesu upaprał się pan zdaje zdeczko jak newsy donoszą to może mikrofalowo pan wyczyści - bo tylko zwycięzców nikt nie rozlicza - jak na chwilę obecną do tej kategorii troszkę panu brakuje.
poza tym jak wkleja pan linki to proszę robić to dokładnie bo otwierają się strony nieczynne względnie strony kulinarne a chyba nie o gotowaniu tu rozmawiamy .

i nie bądź pan taki Rejtan bo pańskie posty merytorycznie są na poziomie krytyki pozbawionym . niech się pan na wyżyny intelektu wzniesie może będzie już co krytykować na chwilę obecną tego bełkotu nawet specjalnie się komentować nie chce .
bardzo jednak podoba mi się konkurs oratorski w wykonaniu naszych forumowych wieszczy czyli pozwolę sobie nie zakłócać ich wymiany wzajemnych peanów zimnym prysznicem gdyż merytorycznie niżej dna się sprawa rozwija ale krasomówczo zaiste są to wyżyny niedostępne dla zwykłego człowieka
pozdrawiam

Awatar użytkownika
ekodocieplenia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 28 maja 2009, 15:29
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:
Re: Słuchałem porad mądrzejszych od siebie którzy tłumaczyli

autor: ekodocieplenia » 17 sty 2013, 15:12

Całkowicie się zgadzam z kolegą z MTW , nie ma co się użalać nad swoim losem i do tego jeszcze być zgryźliwym dla innych. Nie ma metody w 100% skutecznej i nie można wszystkich przypadków osuszania jedną metodą "traktować" . Każdy przypadek jest inny . Klient który wybiera nas z naszą metodą ma do nas zaufanie że nasza metoda będzie skuteczna. Dlatego ja preferuję wszędzie tam gdzie to tylko możliwe metodę elektroosmozy z gwarancją skuteczności, jak nie zadziała to wykonuję inną metodą, np iniekcją krystaliczną. Klient musi mieć wykonaną pracę tak aby nas polecił swoim znajomym.
Pozdrawia, Piotr :-)

Obrazek


Wróć do „Osuszanie budynków - wilgoć i grzyb na ścianach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów