kabina z hydromasażem i sauną

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

StanislawW
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 01 sie 2012, 10:38
Re: kabina z hydromasażem i sauną

autor: StanislawW » 09 paź 2012, 10:47

straga pisze:Ha! mam do sprzedania fajny kombajn, sauna/łaźnia/prysznic/hydromasaż/chromoterapia, wszystko w drewienku i nie żadna chińszczyzna. Można zobaczyć i kupić tutaj

arsdeko.pl/pl/katalog_produktow/catalog/category/id/115
eplytki.eu/


widziałem opcje pierwszą. WOW! Robi wrażenie. coś podobnego ma mój znajomy spod wawy i zastanawiałem się też nad czymś takim dla siebie. żona byłaby wniebowzięta! Kolega chwali sobie taką saunę i myślę, że jak już inwestować to chyba w cos porządnego. Ile takie cudeńko u was kosztuje?

radek1960
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 gru 2012, 10:07
Re: kabina z hydromasażem i sauną

autor: radek1960 » 12 gru 2012, 12:39

Taka duża inwestycja się spłaca w lepszym samopoczuciu a przede wszystkim w zdrowiu .
Mam to już od roku .Ceny nie pamiętam . Ale zdrowie jest bezcenne. Polecam :)

Bogdan_65
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2013, 16:24
Re: kabina z hydromasażem i sauną

autor: Bogdan_65 » 07 sty 2013, 18:08

Zgadzam się gościem o nicku "straga". W firmie Ars Deko znajdziesz to czego szukasz.

lena79
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2013, 9:39
Re: kabina z hydromasażem i sauną

autor: lena79 » 22 mar 2013, 9:51

Cześć trafiła tu w poszukiwaniu informacji o saunach infrared mam juz upatrzona saune z fiemy haakala Lahti Premium. Wydaje mi się ze cenowo jest na obecną chwile dość konkurencyjna. Posiada koloroterapie, radio i niewielkie gabaryty. Nie wyczytałam żadnych negatywnych komentarzy na temat ich produktów.
Mała wszystkiego ciekawa

tomek.qz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 11 lip 2018, 8:41
Re: kabina z hydromasażem i sauną

autor: tomek.qz » 17 sie 2018, 12:04

Na rynku pojawia się coraz więcej kabiny prysznicowych, produkujących parę wodną. Kabiny prysznicowe z sauną nawilża skórę, nadają jej miękkości oraz gładkości.

BaterieLazienkowe
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 26 cze 2018, 10:07
Re: kabina z hydromasażem i sauną

autor: BaterieLazienkowe » 05 wrz 2018, 16:21

Moim zdaniem jest to świetna opcja, jednak trzeba pamiętać, że takie usługi i możliwości zainstalowane w kabinie są obarczone pewnymi kosztami i nie będę zupełnie bezawaryjne, trzeba się z tym liczyć.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości

Gotowe projekty domów