Sypialnia i TV?

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

AdamSłodowy72
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 05 lis 2012, 12:10
Sypialnia i TV?

autor: AdamSłodowy72 » 07 lis 2012, 13:05

Ciekaw jestem waszych opinii nt. TV w sypialni. Moja droga małżonka jest kompletnie przeciwna. Ja powoli zaczynam się skłaniać do tego by powiesić coś na ścianie:)
Swego czasu byłem na maksa przeciwny tak samo jak ona, .... w sypialni się ....śpi, no może jeszcze robi inne rzeczy ....:) ale TV to na pewno NIE.
Co myślicie?

galim
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 05 mar 2012, 9:07
Re: Sypialnia i TV?

autor: galim » 07 lis 2012, 13:09

he he no zastanów sie czemu jest przeciwna?:>

StudioDekor
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 12 paź 2012, 6:57
Kontaktowanie:
Re: Sypialnia i TV?

autor: StudioDekor » 07 lis 2012, 19:39

Dobre pytanie:) Ale moim zdaniem taki mniejszy tv na pewno nie zaszkodzi. Powiedzmy 25 cali,aby nie przesadzić. Czasem fajnie jest obejrzeć film we własnym łóżku.
karnisze metalowe, karnisze drewniane.

AdamSłodowy72
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 05 lis 2012, 12:10
Re: Sypialnia i TV?

autor: AdamSłodowy72 » 09 lis 2012, 11:54

Właśnie, tak mi się też teraz wydaję. :)

codi366
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2012, 23:49
Re: Sypialnia i TV?

autor: codi366 » 30 lis 2012, 23:56

Mamy plazmę na scianie, ale to jest oglądanie TV tylko wtedy, kiedy dwie osoby chcą obejrzeć jakiś film czy coś, nie wyobrażam sobie spać jak coś mi gra nad głową. ;)

Kozbl.
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2012, 11:07
Re: Sypialnia i TV?

autor: Kozbl. » 27 gru 2012, 11:09

U mnie podobnie. My mamy tv w sypialni i powiem, ze nie jest zle, praktyczna sprawa - kwestia dogrania i dogadani co sie oglada i kiedy, dodatkowo TV mamy jeszcze w duzym pokoju i jak mam ochote cos wieczorem zobaczyc nie szumie jej nad uchem, Fakt faktem Tv w duzym byl pierwszym zakupem, nie decydowalbym sie na szklane okienko w sypialni szczegolnie na poczatku zwiazku ;P

Daphne
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 13 lut 2012, 11:11
Re: Sypialnia i TV?

autor: Daphne » 28 gru 2012, 18:33

Oglądanie wieczorem w łóżku filmów jest bardzo przyjemne. Problem pojawia się kiedy jedna osoba chce spać, a druga oglądać.

Awatar użytkownika
Bregi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 03 sty 2013, 16:11
Lokalizacja: Łódź
Re: Sypialnia i TV?

autor: Bregi » 03 sty 2013, 16:41

Pomysł jest bardzo dobry, albowiem na problemy ze snem najlepszym rozwiązaniem jest serial Columbo, który mimo wszystko bardzo lubię, ale nie ma możliwości, żeby przy nim nie zasnąć ;)

Awatar użytkownika
sztajger
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 20 lis 2012, 23:23
Re: Sypialnia i TV?

autor: sztajger » 05 sty 2013, 0:09

Że tak powiem - może zaważyć na związku taki telewizorek.

Awatar użytkownika
Steinfass
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 08 sty 2013, 13:30
Re: Sypialnia i TV?

autor: Steinfass » 08 sty 2013, 13:35

U mnie w sypialni nie ma telewizora - jest jeden w salonie i to wystarczy. W sypialni jest wiele ciekawszych rzeczy do roboty ;)

Awatar użytkownika
wnetrze4you
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 10 sty 2013, 22:46
Lokalizacja: wielkopolska
Kontaktowanie:
Re: Sypialnia i TV?

autor: wnetrze4you » 10 sty 2013, 23:57

Telewizor w sypialni to złodziej czasu i wypoczynku. Jeśli już jest w mieszkaniu , to należy unikać tego mebla w sypialni. Może lepiej, aby aranżacja wnętrza sypialni skupiała się na wprowadzeniu klimatu, w którym relaks będzie królował.
wnetrze4you Projektowanie wnętrz Aranżacja wnętrz

marekst
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:23
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:
Re: Sypialnia i TV?

autor: marekst » 16 sty 2013, 11:43

Steinfass pisze:U mnie w sypialni nie ma telewizora - jest jeden w salonie i to wystarczy. W sypialni jest wiele ciekawszych rzeczy do roboty ;)


I to jest najlepsze podsumowanie tego tematu :) U mnie też nie ma tv i nie będzie:)


-----------------------------------------------

nataliadworek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2013, 9:59
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
Re: Sypialnia i TV?

autor: nataliadworek » 17 sty 2013, 10:10

A ja nie uważam, żeby to było coś złego. Osobiście lubię czasami wcześniej się położyć i pooglądać telewizję już w łóżku i podobnie rano jeśli czas pozwala to chętnie nie wstaję od razu tylko leżąc jeszcze w łóżku oglądam tv.

CiekaweLampy
Re: Sypialnia i TV?

autor: CiekaweLampy » 25 sty 2013, 15:32

Dwa telewizory w domu to jest dobre rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli jedna osoba chce oglądać film, a druga w tym czasie coś innego. A czy w sypialni? Nie ma w tym nic złego, zawsze można wyłączyć. Są telemaniacy, którzy nie umieją zasnąć bez telewizora. A we własnym domu każdy powinien stwarzać sobie taki komfort, jaki mu odpowiada.

formedia
1 - ostrzeżenie!
Posty: 32
Rejestracja: 26 lut 2013, 9:43
Re: Sypialnia i TV?

autor: formedia » 26 lut 2013, 9:54

ja jestem zdecydowanie przeciwna telewizora w sypialni to lepiej kupić sobie dvd z nagrywarką i nagrać film jeden z dwóch które lecą w tym samym czasie ;)


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

Gotowe projekty domów