Jakie sa ceny przylaczy

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Grzes1982
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2007, 17:28
Lokalizacja: radom
Jakie sa ceny przylaczy

autor: Grzes1982 » 03 kwie 2007, 17:34

Witam czy moglby mi ktos przyblizyc ceny przylaczy (woda,prad) w tym roku zamierzam rozpoczac inwestycje ale obecnie przebywam w Wielkiej brytani i nie mam jak sie tego dowiedziec ze wzgledu na odleglosc.Z gory dziekuje za jakakolwiek odpowiedz

wasser
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 28 lut 2007, 14:00
Re: Jakie sa ceny przylaczy

autor: wasser » 03 kwie 2007, 19:24

Grzes1982 pisze:Witam czy moglby mi ktos przyblizyc ceny przylaczy (woda,prad) w tym roku zamierzam rozpoczac inwestycje ale obecnie przebywam w Wielkiej brytani i nie mam jak sie tego dowiedziec ze wzgledu na odleglosc.Z gory dziekuje za jakakolwiek odpowiedz


Jeśli idzie o wodę, to nie ma ceny jednakowej na całym terytorium RP. Inne ceny są w miastach, inne ceny są w ośrodkach wiejskich. W cenę przyłącza wlicza się projekt, ułożenie przewodu (największa składowa ceny zależna od długości przewodu, gruntu w jakim będzie układany przewód, wielkości nawierzchni, którą trzeba będzie odtworzyć z udziałem masy bitumicznej, czy też kostki chodnikowej) wraz z włączeniem do sieci miejskiej, opłatę z tytułu zajęcia pasa drogowego na czas budowy oraz opłata (coroczna) za umieszczenie przewodu w pasie drogowym. Ile to wszystko kosztuje w miejscu Pana zamieszkania? Na to pytanie powinni odpowiedzieć instalatorzy mieszkający w Radomiu.

FlyBoy
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 05 sty 2007, 21:12

autor: FlyBoy » 03 maja 2007, 21:36

Witam!
W Sieradzu (woj.łódzki), gdzie właśnie rozpoczynam inwestycję(domek jednorodzinny), za przyłącze wody powiedziano mi 1900zł. Przyłącze będzie wykonany w całości na mojej działce, tj studzienka do której będzie podłączona rura znajduje się na mojej działce. Działka jest jeszcze nie zagospodarowana,(żadnej kostki, trawnika), po prostu goła ziemia. Odległość od studzienki do punktu wyznaczonego według planu to ok 15m. Czy kwota którą mi zaproponowano jest adekwatna do wyżej wymienionych warunków wykonania przyłącza?

Pozdrawiam.

P.S
Projekt przyłącza jest już wykonany.

wasser
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 28 lut 2007, 14:00

autor: wasser » 04 maja 2007, 12:22

FlyBoy pisze:Witam!
W Sieradzu (woj.łódzki), gdzie właśnie rozpoczynam inwestycję(domek jednorodzinny), za przyłącze wody powiedziano mi 1900zł. Przyłącze będzie wykonany w całości na mojej działce, tj studzienka do której będzie podłączona rura znajduje się na mojej działce. Działka jest jeszcze nie zagospodarowana,(żadnej kostki, trawnika), po prostu goła ziemia. Odległość od studzienki do punktu wyznaczonego według planu to ok 15m. Czy kwota którą mi zaproponowano jest adekwatna do wyżej wymienionych warunków wykonania przyłącza?

Pozdrawiam.

P.S
Projekt przyłącza jest już wykonany.

Czy wykonanie studni jest wliczone w koszt przyłącza?


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów