Przeniesienie kuchni do salonu

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

slav1205
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2012, 22:38
Przeniesienie kuchni do salonu

autor: slav1205 » 28 paź 2012, 23:10

Witam
Planuję zakup mieszanka w którym jest oddzielna kuchnia. Chcę w kuchni zrobić dodatkowy pokój a w salonie aneks kuchenny. Salon ma wspólną ścianę z łazienką, i na tej ścianie chciałbym zrobić aneks.
Mieszkanie jest w bloku z wielkiej płyty, wentylacja grawitacyjna, w mieszkaniu jest gaz ale chciałbym z niego zrezygnować i zakupić kuchnie indukcyjną z piekarnikiem elektrycznym. Z podłączeniem wody i ścieków nie powinno być problemu należało by się przebić do łazienki i po ścianie za wanna poprowadzić ok 1,5 m instalacji.

Moje pytanie jest co do wentylacji z racji że jest ona w łazience i obecnej kuchni czy muszę robić wentylację w salonie czy wystarczy okap z filtrem węglowym. Podkreślam że nie będzie gazu tylko indukcja + piekarnik elektryczny. Jeśli koniczne jest wentylacja to jak to zrobić ??
Obrazek

slav1205
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2012, 22:38
Re: Przeniesienie kuchni do salonu

autor: slav1205 » 31 paź 2012, 22:55

ok ale czy będę mógł podłączyć okap do wentylacji grawitacyjnej ?? czy może trzeba zastosować inne rozwiązanie ??

ines66
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 wrz 2012, 15:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Przeniesienie kuchni do salonu

autor: ines66 » 21 lis 2012, 22:47

Zapraszam do kontaktu - realizujemy wszelkie zabudowy meblowe w Warszawie i okolicach - 505352224. Solidne, piękne, w przystępnej cenie.
Obrazek

anetta102
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 lis 2012, 20:07
Re: Przeniesienie kuchni do salonu

autor: anetta102 » 27 lis 2012, 10:45

Z tą zamianą pomieszczeń to bardzo fajna sprawa,nie pomyślałam nawet o czymś takim,robiąc remont wezmę to pod uwagę,dzięki.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości

Gotowe projekty domów