Meble kuchenne jakie ?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

andrewmadendrew2
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2012, 16:30
Lokalizacja: Wrocław
meble kuchenne jakie ?

autor: andrewmadendrew2 » 20 wrz 2012, 13:08

Ok dzięki bardzo.
W najbliższym czasie wybiorę się do studia i zobaczę co i jak.
Dam znać:)
Pozdro

Anna2000
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Anna2000 » 23 wrz 2012, 13:20

te wszystkie nazwy są super i na pewno można u nich coś wybrać, ale ja zdecydowałam się na zwykłego nierozreklowanego stolarza i mam wspaniałe meble "domowej" roboty:-)

andrewmadendrew2
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2012, 16:30
Lokalizacja: Wrocław
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: andrewmadendrew2 » 04 paź 2012, 11:44

Hej
Byłem w tym studio Scavolini we Wrocławiu i muszę przyznać, że te meble są naprawdę piękne. Wyceniałem wcześniej w innych studiach i różnica cenowa prawie nie istnieje! Co prawda wybrałem model nie z tych wysokich, ale jakością wychodzi na wcale nie odbiega od tych z wyższej półki.
Chyba się zdecyduję. Jednak zakup u producenta jest dużo mniejszym ryzykiem niż u stolarza. Tu mam fachową obsługę, gwarancję i pewność, że te meble to wysoka jakość. A pan Kaziu czy inny Zdzisio nie jest mi w stanie tego zapewnić.
Takie jest moje zdanie. A z tą ceną, że drogie, fakt, wyższe modele trochę kosztują, ale ofertę mają na tyle szeroką, że da się spokojnie zrobić w przyzwoitej cenie śliczną kuchnię.
Pozdro

robekwtf
2 - ostrzeżenia!
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2010, 12:43
Lokalizacja: Brzozów
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: robekwtf » 04 paź 2012, 14:20

Powiem wam, że to troszkę też zależy od szczęścia. Są marki, które są znane ze swojej jakości i faktycznie jak u nich kupimy to mamy jakaś gwarancję, że dobrze inwestujemy. Drobni stolarze, też nie muszą spartaczyć. Mogą wykonać świetną pracę i nawet jeśli coś podczas użytkowania wyjdzie, poprawiają bez dodatkowych kosztów. Ale tak jak mówie nie wszyscy są tak sumienni :)

amarekw2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2012, 14:19
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: amarekw2 » 15 paź 2012, 14:26

Odradzam montaż mebli kuchenne Gawin a w salonie w Warszawa-Targówek z ulicy Malborskiej.
Klient jest oszukiwany, gdyż podczas zamawiania bierze się "firmowy" montaż, który potem okazuje się być montażem panów po godzinach wykonywanym w bardzo niechlujny sposób.
Po wystosowaniu pisma do centrali Gawinu, nawet nie można liczyć na telefon zwrotny, nie mówiąc już o odpowiedzi pisemnej.

--
Pozdrawiam
Marek

Constructor
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 paź 2012, 15:15
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Constructor » 17 paź 2012, 12:13

Uważam, ze meble kuchenne powinny być przede wszystkim funkcjonalne, wygląd jest na drugim miejscu, choć też ważny. Jeśli chcesz mieć rzeczywiście oryginalną kuchnię do odradzam znane marki meblowe. Postaw na małe zakłady stolarskie, które zaprojektują meble odpowiadające Twoim potrzebom, często w atrakcyjnych cenach.

aleks23
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2012, 17:23
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: aleks23 » 28 paź 2012, 15:03

ja polece meble na wymiar w szczecinie, ale realizują też wysyłkowo

Gi
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2012, 19:24
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Gi » 03 lis 2012, 19:31

Polecam Enzo kuchnie modułowe oraz Galerię Indeco meble na wymiar. Szeroki wybór materiałów i bardzo ciekawe projekty!
Obrazek

Obrazek

Kasiulka6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 02 sie 2010, 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Kasiulka6 » 10 lis 2012, 14:09

Jeśli chodzi o meble kuchenne to chyba każdy się ze mną zgodzi, że najlepiej zainwestować w meble na wymiar. Trudno jest kupić takie gotowe zestawy pasujące do wnętrza. Czasami zdarzają się fajne promocje na meble w różnych sklepach, więc warto śledzić, aby nie przegapić. Z tego co ostatnio zauważyłam to fajną promocje są w sklepie twojemeble.pl Meble kuchenne są tańsze o VAT. Jak ktoś szuka może akurat takie mu się spodobają.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
P.C.

xBartek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2012, 11:38
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: xBartek » 11 lis 2012, 11:55

Znam kilka rodzin które zamawiały meble w pod Warszawskim Wyszkowie i byli bardzo z zadowoleni, zarówno z jakości jak i terminowości firmy. Ekipa jest profesjonalna i potrafi sprostać nawet wymyślnym projektom, uwierzcie byłem szczerze zdumiony i zachwycony jak zobaczyłem kolistą kuchnie u znajomej ;). Sam też planuje w przyszłości taką kuchnie bo wiem że jeśli firma jest dobrej jakości to jest to inwestycją na lata. Wolę dołożyć parę złoty i mieć pewność, że meble nie rozpadną się po po 2 sezonach, no i oczywiście ważna jest też kwestia estetyczna w której meble na wymiar biją na głowę tanie sklepówki. Jeśli chcecie więcej informacji o ww firmie pisze bartek1karik123@gmail.com dzięki znajomemu mam 10% zniżki, jeśli powiem że wy też jesteście moimi znajomymi wy również dostaniecie zniżke. Taka od polityka poleceń ale się sprawdza bo mają dużo zamówień, dużo osób ich poleca. :)

Dechaland
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 01 sie 2012, 13:05
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Dechaland » 11 lis 2012, 22:37

Jeśli szukają Państwo kuchni, mebli na wymiar w Krakowie, zapraszam do nas, meble prosto z stolarni, bez pośredników Dechaland.

Przy powołaniu się na forumbudowlane.pl honorujemy 10% zniżki kosztów usług (nie dot. materiałów)

Zapraszamy

Abeille
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2012, 14:16
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Abeille » 13 lis 2012, 14:33

Ja zamawiałam meble w firmie Koncept. Wszystko jest ok. Siostra też u nich zamawiała to też ładnie zrobili ale trochę z terminem się nie wyrobili. U mnie było ok więc to pewnie jednostkowa sprawa. Ogólnie mogę polecić.

Awatar użytkownika
Halinka1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2012, 11:49
Lokalizacja: Sopot
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Halinka1234 » 18 lis 2012, 12:43

ja właśnie też szukam kogoś od kuchni.
Mam 3 wyceny i nie wiem, ale po prostu ten sam materiał, ilosć szafek , ten sam blat, a różnice sa masakryczne różne!
Wysłałam 1 projekt do 3 firm:
Conceptstudio - salon mają w Gdańsku na Zaspie
Merbau - salon Al.Niepodległości Sopot
Enzo - Grunwaldzka Gdańsk
i takie dostałam kosztorysy:
ad.1. 27 tys
ad 2. 32 tys
ad 3. 21 tys
W salonie ENZO mają fajne mebelki wystawione i chyba się na nich zdecyduję, mam już 1 szafę z tej formy i jestem zadowolona.

Jagoda86
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2012, 20:35
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Jagoda86 » 19 lis 2012, 21:00

[quote="Anna2000"]te wszystkie nazwy są super i na pewno można u nich coś wybrać, ale ja zdecydowałam się na zwykłego nierozreklowanego stolarza i mam wspaniałe meble "domowej" roboty:-)


a ile kosztowały? i jaki był czas realizacji?

smark123
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2012, 11:38
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: smark123 » 20 lis 2012, 11:54

Ja polecam osobiście Firmę J&T Projekt robią meble na wymiar oraz projektują jeśli takie życzenie jest klienta ...
Strona internetowa J&T Projekt :) :D :o


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości

Gotowe projekty domów