dom jednorodzinny z garażem Jesion

Zanim zaczniesz budowę swojego wymarzonego domu zobacz jak budują użytkownicy naszego forum i podyskutuj o swoim projekcie. Uwiecznij każdy etap budowy swojego domu?
mallwin
dom jednorodzinny z garażem Jesion

autor: mallwin » 03 wrz 2012, 12:28

dom jednorodzinny z garażem projekt domu Jesion

Obszerny komfortowy dom jednorodzinny na piękną działkę. Zaprojektowany dla rodziny 4-7 osobowej, z możliwością wariantowego wygrodzenia mieszkania dla "seniorów".


Obrazek

mallwin
Re: dom jednorodzinny z garażem Jesion

autor: mallwin » 03 wrz 2012, 12:34

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kilka słów na temat realizacji projekty "Jesion"
Poziom parteru podniesiony został o wysokość jednego pustaka, zmieniono wysokość okien tak aby występowały na jednym poziomie.

W trakcie budowy okazało się, iż schody w projekcie wchodzą w drzwi na taras, również w trakcie budowy okazało, się iż ujęty w projekcie balkon niestety "nie wyszedł" więc trzeba było dobudować własnymi siłami.

Ściana pomiędzy salonem a kuchnią została przedłużona. Niestety w trakcie budowy okazało się, że:
- dach w garderobie oraz w łazience na poddaszu wchodzi w drzwi
- dwie umywalki w łazience w sypialni są umiejscowione tak, że nie da się zainstalować lustra, spływ jest pod małym kątem co może powodować zatykanie się odpływu.

foto i tekst: el_neco

DawidS
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2012, 15:41
Re: dom jednorodzinny z garażem Jesion

autor: DawidS » 20 wrz 2012, 17:21

projekt domu bardzo ładny, napisz proszę jak rozwiązałeś problemy, o których pisałeś

mallwin
Re: dom jednorodzinny z garażem Jesion

autor: mallwin » 24 wrz 2012, 8:26

Witaj,

Na razie problemy nie zostały rozwiązane, czekamy na decyzję architekta oraz sezon wiosenny.

kalkulator
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2012, 13:52
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: dom jednorodzinny z garażem Jesion

autor: kalkulator » 07 paź 2012, 13:56

Mam nadzieję, że nie odkopuje aż tak strasznie tematu. Proszę powiedz jak udało Ci się rozwiązać problemy bo znajomy właśnie jest na etapie budowy domu z tego projektu.

JowitaK
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 05 cze 2012, 17:34
Re: dom jednorodzinny z garażem Jesion

autor: JowitaK » 11 paź 2012, 21:30

Kalkulator jak Twój znajomy z budową? na jakim jest etapie ?

denek620
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2012, 13:19
Re: dom jednorodzinny z garażem Jesion

autor: denek620 » 07 lis 2012, 0:05

Trzymam kciuki, widzę, że domek po zakończeniu prac będzię wyglądał świetnie :) Tak z ciekawości - jakie przewidujesz koszty wykonania całości? Oczywiście jeśli można zapytać

Sebberis
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2012, 21:04
Re: dom jednorodzinny z garażem Jesion

autor: Sebberis » 14 gru 2012, 21:09

Jak będzie wyglądał kominek pod tymi schodami? Naniosłeś sobie poziom schodów na ścianę? Ja zamierzam budować jesiona 2 i kominek jest w podobnym miejscu - wobec tego zastanawia mnie to, czy te schody nie zepsują całego efektu estetycznego kominka.

Vacuum
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2013, 16:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: dom jednorodzinny z garażem Jesion

autor: Vacuum » 14 mar 2013, 17:16

Fajny projekt domu. Jestem teraz na etapie wyboru projektu i zdecydowanie podobają mi się budynki w takim stylu.

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: dom jednorodzinny z garażem Jesion

autor: Enerbau » 07 kwie 2013, 0:40

Piękny projekt, tylko jakoś nie zauważyłem nigdzie informacji o przewidywanym zapotrzebowaniu domu
na energie grzewczą w kWh/m2/rok. Czyżby były to tajne informacje?
Dla użytkownika jest to najważniejsza informacja ze wszystkich innych. Budowa domu to jedno, a koszty eksploatacji, to drugie. Co z tego, że będę miał ładny dom, jeżeli nie będę w stanie go ogrzać?!
:cry: :cry:


Wróć do „Zdjęcia z budowy domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów