gabinet konferencyjny, Kraków

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
gabinet konferencyjny, Kraków

autor: Redakcja » 17 paź 2012, 21:26

aranżacja pomieszczenia biurowego, o funkcji gabinetu i pokoju konferencyjnego. gabinet konferencyjny, Kraków
Redakcja

Awatar użytkownika
karolinas
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 paź 2012, 13:16

autor: karolinas » 17 paź 2012, 21:26

"Czujne oko Prezesa" tak zachęca do zapoznania się z projektem, że nie sposób mu odmówić ;)
Niestety, troszkę się rozczarowałam..
Myślałam, że kotek z tablicy mieszka w trochę bardziej przytulnym mieszkanku .. ale skoro to w końcu gabinet.. a do tego konferencyjny, więc zbyt intymnych rzeczy w nim być nie powinno.. suma sumarum możemy ocenić ten projekt jako dobry. Jest poprawny ale nie ma w nim nic nadzwyczajnego.

Awatar użytkownika
wojanika
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 paź 2012, 9:55

autor: wojanika » 19 paź 2012, 16:51

Dałam się zaciągnąć w galerię dzięki "czujnemu oku prezesa".
"Oko" obiecuje wiele,ale kończy się tylko na obietnicach niestety..
Meble- każdy z innej parafii- powodują,że osoba wchodząca do pomieszczenia nie czuje podziału funkcji-kto prezesem,a kto petentem jest :)
Oświetlenie? Pytanie brzmi dla kogo zostało zaprojektowane..Ani nad blatem stołu,ani nad biurkiem.Oświetlamy ..wykładzinę,ściany? Nie wiem.
Obrazy w stylu "zapchaj przestrzeń" nie robią dobrego wrażenia. Zwłaszcza,że rozmieszczone bez pomysłu - czy trzymamy się pionu czy poziomu.

Nie powiedziałabym nawet,że jest poprawny ten gabinet. Jest..bo został zaprojektowany.Tyle.
wojanika


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów