Łazienka

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Łazienka

autor: Redakcja » 15 paź 2012, 22:03

Nowoczesna łazienka zainspirowana Londynem. Łazienka
Redakcja

Awatar użytkownika
karolinas
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 paź 2012, 13:16

autor: karolinas » 15 paź 2012, 22:03

Widziałam już czerwono- czarne londyńskie gabinety, pokoje z witryną ala londyńska budka telefoniczna, kuchnie z meblami w londyńskich barwach na modny,wysoki połysk ale łazienka inspirowana Londynem to dla mnie nowość. Cieszę się, że ktoś wpadł na taki pomysł, bo prezentuje się nieźle. Czarno-biały decor odbija się w lustrze, dzięki czemu czujemy się prawie jak na jednej z londyńskich ulic ;) Na szczęście w lustrze nie odbija nam się toaleta (chyba?) bo byłoby to niezgodne z zasadą feng shui z którą w łazience chcielibyśmy jednak pozostać zgodni ;-) Ładny, nowoczesny projekt dla młodego człowieka, podoba się :)

Awatar użytkownika
wojanika
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 paź 2012, 9:55

autor: wojanika » 16 paź 2012, 16:29

Zasadniczo nie można się do niczego przyczepić. Widać,ze pomieszczenie zostało przemyślane.
Jedyna rzecz,którą bym zmieniła to obszar zajmowany przez kompakt wc. Z autopsji wiem,że większość ludzi nie będzie czuła się komfortowo przy takim ograniczeniu. Bądźmy realistami-nie każdy jest w rozmiarze M i nie wszyscy znajomi mieszczą się w granicach kanonu rozmiaru.
Przestrzeń jest oczywiście sprawą indywidualną zamawiającego :)
Kolory i faktura materiałów jak najbardziej na tak!
wojanika


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości

Gotowe projekty domów

cron