Schody - wybor typu oraz firmy

Stropy są jednym z najważniejszych elementów konstrukcyjnych, które oddzielają kondygnacje budynku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zbudować, wyciszyć i ocieplić strop koniecznie zapoznaj się z tym działem.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Rafal_Tychy
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2008, 5:47
Lokalizacja: Tychy/Piekary Slaskie
Schody - wybor typu oraz firmy

autor: Rafal_Tychy » 29 lip 2008, 5:55

Witam

Prosze o pomoc w wyborze schodow. Schody maja laczyc ze soba dwa poziomy w pseudo "blizniaku". Chodzi o to zeby wybrac schody ktore beda zajmowaly jak najmniej miejsca i aby otwor w stropie byl jak najmniejszy przy zachowaniu wygody ich uzytkowania. Schody krecone zdecydowanie odpadaja.
Dodam ze schody chcemy umiescic w roku powieszczenia tzn chcemy aby szly wzdluz dwoch scian ktore sa pod katem 90 stopni. Jakie modele polecacie ? Czy z poziomem posrednim.

Schody ponadto musza umozliwiac wejscie przez drzwi ktore beda znajdowaly sie pod nimi.

Poradzcie prosze !!


Ponadto jesli znacie jakies solidne i niezbyt drogie firmy ze slaska bardzo prosilbym o podanie namiarow.

Z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam

Rafał

Rafal_Tychy
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2008, 5:47
Lokalizacja: Tychy/Piekary Slaskie

autor: Rafal_Tychy » 29 lip 2008, 6:31

i jeszcze jedno ... podajcie prosze ile moga kosztowac takie schody drewniane oczywiscie chodzi mi o cene przblizona :)

jadwigap
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 21 mar 2008, 11:24
Lokalizacja: lubin
schody

autor: jadwigap » 25 gru 2008, 12:48

Rafale firm jest sporo sama robilam rozeznanie , powiem ci zse pomimo takiego wyboru jest na prawde ciezko. Ja czekalam na schody prawie 2,5 miesiaca ale jestem zadowolona i to bradzo wiec moge polecic ci ta firme , doradca techniczny konkretna osoba doradzila mi od A do Z

biuro@prestigesteps.pl

pzdr

bodziu
Re: Schody - wybor typu oraz firmy

autor: bodziu » 24 wrz 2012, 9:41

Zdecydowanie schody wykonane z drewna - takie będą wyglądały zdecydowanie najbardziej korzystnie. Odsyłam do galerii firmy Prudlik - http://www.schodyprudlik.pl/site/galeria Zobaczcie co można uzyskać takimi schodami ;-)

asia2403
lubie spamować
Posty: 37
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:22
Kontaktowanie:
Re: Schody - wybor typu oraz firmy

autor: asia2403 » 09 paź 2012, 12:20

Ja polecam schody firmy Kupers, dokładność, terminowość w przystępnej cenie. Ich strona www.kupers.pl

laik2304
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 05 maja 2012, 14:09
Lokalizacja: Bielsko Biała
Re: Schody - wybor typu oraz firmy

autor: laik2304 » 10 paź 2012, 16:05

a masz już otwór w suficie?
Dawid2304

bodziu
Re: Schody - wybor typu oraz firmy

autor: bodziu » 28 mar 2013, 11:29

I jak to wszystko się skończyło? Zdecydowaliście się na schody Prudlik? Czas pokazał, że nasza decyzja była właściwa - jak dotąd, nie mamy z naszymi schodami jakichkolwiek problemów. Doskonale się trzymają, nie ma śladów użytkowania. U was podobnie?


Wróć do „Stropy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów