Czas schniecia wew. sciany

Właściwa hydroizolacja zabezpieczy dom przed przenikaniem wilgoci i wieloma problemami z tym związanymi. Trzeba o niej pamiętać budując dom i modernizując istniejące budynki. Odpowiedzi na pytania dotyczące wykonania hydroizolacji i potrzebnych materiałów, znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

inspektorr
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2012, 11:37
Czas schniecia wew. sciany

autor: inspektorr » 25 wrz 2012, 12:53

Witajcie, mam problem z wilgocia w domu zbilem luzne tynki, wyrownalem je, nie bylo izolacji pionowej wiec powyjmowalem cegly dalem folie czarna zlozona na pol dla pewnosci
, nalozylem finisz. Po czym jak koncowa warstwa gipsu wyschla to wygladalo ze cala sciana jest sucha ale jakims cudem zaczely sie pojawiac plamy takie jak widzicie na fotach sa to miejsca gdzie uwczesniej tynki byly odparzone i zostaly skute przezemnie. ta sciana oddziela pokoj dzienny i ,kuchnie. pokoj ma wystawe poludniowa jest raczej cieply kuchnia juz nie tak bardzo, mam w niej stare pojedyncze okno ale w ten weekend przyjdzie nowe, wiec będę wstawiał. Czy taka wilgoć to może wynikać z różnicy temp w 2-och pomieszczeniach? Czy po prostu ściana zaczęła schnąc po tym jak odciąłem podciąganie kapilarne i wychodzi tym miejscem?

P.S. od podłogi do wysokości jakiegoś metra pod gipsem jest zaprawa murarska mocno się trzyma.

jakieś sugestie

Obrazek

zgierz-laik
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2012, 8:28
Lokalizacja: Zgierz
Re: Czas schniecia wew. sciany

autor: zgierz-laik » 08 paź 2012, 9:38

Witam,

Własnie przed chwilą pisałam na forum o pewnym środkuu - Eurokalmatron ( vt/3434/45/iniekcja-czy-to-dobry-wybor?postdays=0&postorder=asc ), z którego włąsnie skorzystałam. Polecono mi go przez przypadek w sanatorium.

Miałam u siebie ten sam problem, ściany podciągały wilgoć i tak to własnie pieknie wyglądało.

Może jak mi sie uda to umieszcze swoje zdjęcia.

Mogę Ci podac kontakt do nich na priv

Koleżanka ze Zgierza


Wróć do „Hydroizolacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów