uszczelnianie okien

Właściwe uszczelnienie poszczególnych elementów konstrukcyjnych domu ma kolosalne znaczenie dla jego trwałości i późniejszych warunków mieszkania w domu. Właściwego zabezpieczenia wymagają też, np. tarasy. Zdarzają się również sytuacje, kiedy musimy użyć materiałów uszczelniających do napraw czy remontów. W tym dziale znajdziesz praktyczne porady na temat wszelkiego rodzaju uszczelnień.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Awatar użytkownika
Mała
Aktywny
Aktywny
Posty: 127
Rejestracja: 10 mar 2004, 8:39
Lokalizacja: Warszawa
uszczelnianie okien

autor: Mała » 10 mar 2004, 8:42

czym mogę uszczelnić okna w domu wprawdzie zima się kończy ale nie stać mnie będzie na wymianę w tym roku na nowe więc chciałąbym się zapoznać wcześniej z najlepszym sposobem na uszczelnienie starych okien.Jak Wy to robicie??? Baaaardzo dziękuję za propozycję!

Gość

autor: Gość » 11 mar 2004, 9:57

Proponuje zakup nowych może naprzykład na raty.. Każde inne rozwiązanie będzie mocno pośrednie i nie da spodziewanego efektu.
Marek

Asia

autor: Asia » 19 mar 2004, 13:48

Ja tez jestem za wymiana. Prędzej czy później i tak trzeba będzie je wymienić, więc po co wyrzucać pieniądze na uszczelniacze,które nie są wcale tanie. Poniesione koszty na pewno się zwrócą.

Monia

autor: Monia » 09 kwie 2005, 12:04

polecam system I3 illbruka. Ja już mam od dwóch lat i są naprawdę super. Silikony wysiadają:(
to są takie taśmy któe same się rozprężają pod wpływem temp i nie ma możliwości pękania

Tidek_Niewidek

autor: Tidek_Niewidek » 08 paź 2005, 20:05

Uważam, iż Monia, moja przedmówczyni ma rację w zupełności. System i-3 jest po prostuy super. Kupiłem okna firmy Natura - oni mają ten system w standardzie. Nie dość, że jest ciszej to jeszcze jest cieplej. A tak w ogóle illbruck ma jeszcze listwy przyparapetowe - pomaga - nawet na stare okna.

Michał Z
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:40
Co sądzicie o oknach z firmy Natura?

autor: Michał Z » 20 lut 2007, 12:51

Tidek Niewidek prosze napisz o swoich doświadczeniach z tą firmą bo właśnie rozważam ich ofertę i poszukuję wszelkich info na ich temat.
Pozdrawiam
Michał

oknoman
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwie 2007, 20:05

autor: oknoman » 03 kwie 2007, 20:53

Cóż tidek niewidek ma rację. Ale niewiele firmy przystąpiło do takiego działania jak Natura. Pod tym względem musze powiedzieć, iż Natura to bardzo profesjonalna firma. Dba o wiele szczegółów, o które inne firmy okienne nawet nie wiedzą. I za to się ich powinno cenić. Mają bardzo dobry dział sprzedaży i profesjonalne dorardztwo. Uważam, iż to jest najważniejsz. Zresztą podjąłem z nimi współpracę i zamierzam sprzedawać okna Natury. Jednak jak będzie wyglądała współpraca z illbruckiem, nie wiem? Sami widzicie, iż nikt tu nawet nie zagląda z ich strony. Może sukces im uderzył do głowy. Tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich pracowników Natury.


Wróć do „Materiały uszczelniające”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów