Jak niezostać oszukanym przez nieuczciwą firmę budowlaną?

Przystępując do budowy, marzymy o idealnym domu. Niestety realia często są inne, a błędy budowlane są zmorą wielu inwestorów. Poradź się jak uniknąć błędów, na co zwrócić uwagę i co zrobić, żeby Twój dom rzeczywiście był idealny.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bezpieczne umowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 lip 2012, 23:20
Lokalizacja: Cała Polska
Kontaktowanie:
Jak niezostać oszukanym przez nieuczciwą firmę budowlaną?

autor: bezpieczne umowy » 03 lip 2012, 23:34

Bezpieczne umowy budowlane

Umowy budowlane

Przygotujemy dla ciebie specjalną i bezpieczną umowę budowlaną idealnie dopasowaną do twoich potrzeb. Warto zabezpieczyć siebię i swoją rodzinę przed skutkami nieuczciwego wykonawcy budowlanego. Zamiast ryzykować swoje oszczędności lepiej skontaktuj się z nami.


Polecam!
Bezpieczne umowy budowlane

boogi
Re: Jak niezostać oszukanym przez nieuczciwą firmę budowlaną

autor: boogi » 04 lip 2012, 8:39

kolejna nielegalnie działająca "nibyfiremka"... brak adresu, regonu, nipu etc etc...
Urząd skarbowy tylko czeka na takie "ogłoszenia" gdzie jedynym kontaktem jest nr komóreczki..

jesteinzyniera
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 22 cze 2012, 14:03
Re: Jak niezostać oszukanym przez nieuczciwą firmę budowlaną

autor: jesteinzyniera » 07 lip 2012, 11:14

Nie wiem, jak uwierzyć w sensowność umowy sporządzonej przez kogoś piszącego "niezostać"...

alina_123
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2012, 7:18
Re: Jak niezostać oszukanym przez nieuczciwą firmę budowlaną

autor: alina_123 » 17 sie 2012, 10:01

Jeżeli mamy do czynienia z dobrą sprawdzoną firmą to nie ma problemu z umową. Ja budując mój dom dostałam uczciwą umowę. Miałam czas żeby ją dokładnie przejrzeć, zastanowić się. Mogłam poradzić się znajomych. Wszystko na spokojnie i bezproblemowo. Sama budowa też przebiegła dość sprawnie. Dom mi się podoba. Nic się nie psuje. Nic tylko budować kolejny ;)

bajbaga
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 858
Rejestracja: 26 lip 2011, 9:55
Lokalizacja: sSiwy12
Re: Jak niezostać oszukanym przez nieuczciwą firmę budowlaną

autor: bajbaga » 17 sie 2012, 10:18

A firma to pewnie z Jaworzna ?
Zapewne zaraz będzie odzew np. od Michała ?

alina_123
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2012, 7:18
Re: Jak niezostać oszukanym przez nieuczciwą firmę budowlaną

autor: alina_123 » 17 sie 2012, 11:05

Po czym tak wnioskujesz, że jestem z Jaworzna.Chciałam odpowiedzieć na zadane pytanie a nie reprezentuje osoby prywatnej.

bili1979
Aktywny
Aktywny
Posty: 148
Rejestracja: 22 maja 2011, 9:34
Lokalizacja: Lędziny
Re: Jak niezostać oszukanym przez nieuczciwą firmę budowlaną

autor: bili1979 » 29 sie 2012, 20:46

Jeżeli ktoś ma dobrze w głowie poukładane to sam sobie sporządzi taką umowę,proste jak budowa cepa...

Pozdr

bili1979
Aktywny
Aktywny
Posty: 148
Rejestracja: 22 maja 2011, 9:34
Lokalizacja: Lędziny
Re: Jak niezostać oszukanym przez nieuczciwą firmę budowlaną

autor: bili1979 » 16 wrz 2012, 10:17

Założę nowy temat pt. "Nieuczciwi wykonawcy"
tam będzie można wpisywać adresy,nazwy firm,których należy się wystrzegać z takiego czy innego powodu.

info12
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2012, 13:57
Kontaktowanie:
Re: Jak niezostać oszukanym przez nieuczciwą firmę budowlaną

autor: info12 » 15 paź 2012, 12:33

Witam,przeglądając różne tematy na forach spotykamy często ludzi ,którzy w jakiś sposób zostali oszukani przez nieuczciwych wykonawców.Staramy się budować swoje domy "tanio",lecz nie zawsze idzie to w parze z" solidnie". Często się zdarza ,że firma budowlana,którą zatrudniamy jest niekompetentna,oszukuje na materiałach,nie dotrzymuje terminów,itd.Zastanówmy się więc czym kierować się przy wyborze dobrego wykonawcy.Jeśli jest uczciwy to podejmie z wami współpracę jeśli nie to będzie kombinował.Na rynku mamy szeroki wachlarz firm budowlanych.Dobry wybór to droga do sukcesu.Dlatego tak ważne jest jak się porozumieć z wykonawcą.A nie każdy inwestor się na tym zna.Nie każdy wie jak się zabrać krok po kroku do budowy.Od tego są poradniki,doświadczenia innych,pomoc fachowców.Umowa,jaką warto podpisać kładzie na szale nasze pieniądze i bezpieczeństwo.Są różne rodzaje umów, nie jest problemem ściągnięcie z internetu ,czy też skorzystanie z umowy kolegi.Jednym się uda a drudzy niestety ciągają się po sądach i toczą walki często bezskuteczne.
My tworzymy umowy bezpieczne,zgodne z przepisami prawa.Nasi prawnicy rozpatrują każdy szczegół warunków umowy.Warto jest bowiem się zabezpieczyć dobrą umową i mieć spać spokojnie.
http://www.umowa-bud.pl/

ważny80
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2013, 22:16
Re: Jak niezostać oszukanym przez nieuczciwą firmę budowlaną

autor: ważny80 » 08 lut 2013, 22:29

Wracając do nieuczciwych firm i wykonawców znam kilku bardzo dobrych i kilkunastu że tragedia i koszmar.
Natomiast nie zgadzam się z opinią na temat firmy Perfekt Dom-Ogród -Robert Kędra- budowali u mnie i mojej siostry, wykonywali prace wykończeniowe. Jestem bardzo zadowolony. Jeżeli robili sobie przerwę to po uzgodnieniu ze mną. Nie wiem jaka była sytuacja akurat na tej budowie że zła opinia- ale ja polecam- na pewno fachowcy. Również polecam firmę Cieżbud- bardzo zgrana ekipa.
Nawet najlepsza umowa nie ochroni przed nieuczciwym wykonawcą taka jest smutna prawda. pozdrawiam wszystkich. :D

Maszynista777
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2013, 17:49
Kontaktowanie:
Re: Jak niezostać oszukanym przez nieuczciwą firmę budowlaną

autor: Maszynista777 » 03 mar 2013, 17:58

Na te firmy budowlane naprawdę trzeba uważać, wiem z własnego doświadczenia i znajowmych






_________________________
MM MetalBud maszyny budowlane serwis

oszukanyklient2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2016, 15:04
Re: Jak niezostać oszukanym przez nieuczciwą firmę budowlaną?

autor: oszukanyklient2 » 20 paź 2016, 15:06

Odradzam Sebastiana Gutkowskiego z Radomia. Jest nierzetelny, nieuczicwy, bierze zaliczkę i znika. Nie odzywa się mimo wielokrotnych próśb i prób kontaktu. Uważajcie na niego!


Wróć do „Błędy budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów