Dziwne głośne dzwięki podczas napełniania się spłuczki

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

emil2012
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2012, 22:06
Dziwne głośne dzwięki podczas napełniania się spłuczki

autor: emil2012 » 28 sie 2012, 22:15

Witam,

Mam straszny problem z moją muszlą klozetową. Otóż już od ok roku czasu nie zawsze ale ostatnio po każdorazowym spuszczeniu wody, podczas napełniania się zbiornika spłuczki w całym domu a również i na zewnątrz domu można usłyszeć okropny dzwięk. Nie mam problemu z żadnym kranem czy też prysznicem czy wanną. Tylko i wyłącznie ze spłuczką. Próbowaliśmy zasięgnąć porady fachowca ale problem polega na tym, że mieszkamy za granicą a tutaj fachowców brak. Było juz dwóch Panów i stwierdzili, że nie mają zielonego pojęcia i jedynym ich pomysłem było rozbieranie po kolei muszli klozetowej a póżniej instalacji. Za każdą wizytę trzeba było zapłacić a niestety nic konkretnego się nie dowiedzieliśmy. Błagam pomóżcie, sąsiedzi już się denerwują, mieszkamy w domach "bliźniaczych", a ja nie mam żadnego pomysłu co z tym zrobić. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

adamasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 16 lis 2009, 13:39
Re: Dziwne głośne dzwięki podczas napełniania się spłuczki

autor: adamasz » 28 sie 2012, 22:36

Zero informacji o systemie napełniania: jaki zawór, czy pływakowy tłoczkowy, czy membranowy? A może po prostu wymienić sam napełniacz jeśli ten obecny się wzbudza. Natomiast w przypadku membranowca zwykle wystarcza wymiana membrany. Napisz conieco po obejrzeniu wnętrza zbiornika!


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

Gotowe projekty domów