J.W. z życia wzięte

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Czy kupiłbyś mieszkanie u takiego dewelopera?

tak
0
Brak głosów
nie
18
100%
 
Liczba głosów: 18

drewienko
J.W. z życia wzięte

autor: drewienko » 20 mar 2007, 12:05


Awatar użytkownika
Mała
Aktywny
Aktywny
Posty: 127
Rejestracja: 10 mar 2004, 8:39
Lokalizacja: Warszawa

autor: Mała » 23 mar 2007, 12:26

kupiłm mieszkanie w jw construction 9 lat temu
rynek pierwotny blok tylko dwupiętrowy
to była MASAKRA!!!
jeszcze zanim budynek był oddany do użytku na ścianach w pokojach był po prostu grzyb!
okna według wykonawcy "pracowaŁy na wietrze" a w rzeczywistości były tak źle osadzone że nawet przy małym wietrzyku niemal nie wypadly razem z futryną
miałam piękny taras, którego spadek był do wnętrza budynku. Każdy deszczowy dzień kończył się wodą na podlodze.

Walczyłam z nimi ponad rok o zwrot wpłaconych pieniedzy. To był koszmar!!!!!!!!!!!
Myślałam że poprawili się w ciągu tych lat ale niestety - nic się nie zmieniło.
Odwiedziłam niedawno koleżankę która zamieszkała wwieżowcu jw construction. Blok ma dwa lata i zapewniam komunistyczne bloki w środku są w lepszym stanie niż ten!!!!!
KTO IM POZWALA ODWALAĆ TAKĄ TANDETĘ ZA KTÓRĄ LUDZIE PŁACĄ OGROMNE PIENIĄDZE?????????

Kalina
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 18 lip 2005, 13:36

autor: Kalina » 23 mar 2007, 12:33

ja pamiętam z jw construction jedną aferę sprzed kilku lat. Opisywały to chyba wszystkie media.
W bloku w ząbkach (chyba jedne z pierwszych inwestycje) zawalił się strop i mieszkańcy parteru wylądowali w garażu!!!!!!!!!!!!!!
i co??? dalej budują
wykupują piękne tereny w Warszawie i stawiają na nich te obrzydliwe blokowiska które psują architekturę!

Awatar użytkownika
Shrek
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 19 lip 2005, 11:42

autor: Shrek » 23 mar 2007, 13:41

oni nie mają generelnego wykonawcy
tam nikt za nic nie odpowiada
a niby dlaczego mieskzania jw mają najbardziej atrakcyjną cenę????
bo są do niczego!

Awatar użytkownika
Rudy
Aktywny
Aktywny
Posty: 182
Rejestracja: 21 mar 2006, 16:06

autor: Rudy » 23 mar 2007, 14:33

a słyszeliście cos o tej inwestycji przy Puławskiej?
miłego dnia

budomal
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2006, 11:20
Re: J.W. z życia wzięte

autor: budomal » 22 kwie 2007, 13:37



To jest jeden z kolejnych przekrętów tej "firmy" JW.Destruction , mam nadzieję że tym razem nie przejdzie im to bezkarnie..
Jest 57 firm mniejszych i większych które domagają się zaległych pieniędzy od JW w kwocie ok 6mln zł.
CAŁKOWITA PORAŻKA JW.DESTRUCTION.......następny grobelny??????
budomal


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów