Biuro projektowe - program?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bodziu
Biuro projektowe - program?

autor: bodziu » 19 lip 2012, 11:43

Czy korzystacie z jakichś aplikacji, które usprawniają działalność biura projektowego?
Istnieją jakieś dedykowane aplikacje? Będziemy wdzięczni za konkretne rady.

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Biuro projektowe - program?

autor: Ogrodka » 21 lip 2012, 19:20

Pewnie jakieś dedykowane istnieją, ale my mamy ogólny program, który świetnie się sprawdza. Moim zdaniem żadne dodatki tutaj nie mają sensu. Jeśli taka aplikacja cię interesuje to śmiało pisz. Napiszę więcej konkretów.

bodziu
Re: Biuro projektowe - program?

autor: bodziu » 23 lip 2012, 12:00

No interesuje mnie rozwiązanie, które cokolwiek daje.
Może nawet kosztować te kilkadziesiąt zeta, aby tylko, przynosiło jakiekolwiek efekty.

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Biuro projektowe - program?

autor: Ogrodka » 24 lip 2012, 19:39

Zajrzyj sobie koniecznie tutaj - http://www.taskbeat.pl/Cennik
Masz tam opcję darmowego testowania. Ogólnie program przede wszystkim daje możliwość kontrolowania procesów, planowania kolejnych, sprawdzania efektowności. Dodajesz poszczególne zadania, notatki. Spróbuj i sam to oceń.

bodziu
Re: Biuro projektowe - program?

autor: bodziu » 25 lip 2012, 11:44

Bardzo ogólnie to opisałaś, a wcale nie o to chodzi.
Widzę, że mają darmowy test, więc pewnie to wypróbuję, ale napisz mi co wam to dało - to co napisałaś to ja mogę sobie na stronie znaleźć.

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Biuro projektowe - program?

autor: Ogrodka » 26 lip 2012, 20:55

Na pewno dało to wzrost efektywności. Prace są wykonywane szybciej, szybciej powstaje produkt, wykonywana jest usługa i jednocześnie wyższa wychodzi stawka godzinowa. Nie podam ci konkretnej liczby, ale jest to kilka procent, które bardzo nas satysfakcjonuje.

bodziu
Re: Biuro projektowe - program?

autor: bodziu » 27 lip 2012, 11:41

No i dokładnie o coś takiego chodziło - dałaś mi teraz jakaś motywację :)
Wczoraj trochę posiedziałem nad programem. Na pewno jest prosty, wszystko łatwo można ustawić, ale trudno mi na razie powiedzieć, co efektami. Powinny być całkiem niezłe.

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Biuro projektowe - program?

autor: Ogrodka » 30 lip 2012, 18:18

Zapewniam cię, że zastosowanie znajdziesz tylko nie olewaj tematu i przynajmniej za jakiś czas napisz czy to kupiłeś i czy cokolwiek z tego wynikło.

bodziu
Re: Biuro projektowe - program?

autor: bodziu » 31 lip 2012, 11:39

Ok. Przy okazji - mega przydatny tekst - http://www.taskbeat.pl/singlenews/2011/ ... mian%C4%85 Widzę, że w tej tematyce delikatnie mówiąc byłem ciemny ;/

bodziu
Re: Biuro projektowe - program?

autor: bodziu » 02 sie 2012, 11:38

Bez zbędnego przedłużania - na 99% kupię licencję po tych 30 dniach. Program faktycznie robi swoje i wiele daje. Prostota to jedno, ale przede wszystkim faktycznie całość można sobie doskonale poukładać. Niby można byłoby to zrobić ręcznie, ale wtedy wyszłoby 10 razy więcej problemu niż korzyści. Dzięki za pomoc.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości

Gotowe projekty domów