kabina prysznicowa sanplast

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mardom0
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2011, 10:18
Lokalizacja: bydgoszcz
kabina prysznicowa sanplast

autor: mardom0 » 04 kwie 2011, 13:45

Witam mam problem z wyborem kabiny prysznicowej. Słyszałam dużo pochlebnych słów na temat firmy Sanplast. Koleżanka ma wannę tej firmy i jest bardzo zadowolona. Czy ktoś zetknął się z firma? Jeśli może ktoś udzielić mi informacji na temat kabin prysznicowych i ogólnie czy warto wyposażyć sobie łazienkę w produkty Sanplast?

Awatar użytkownika
perjon
Aktywny
Aktywny
Posty: 215
Rejestracja: 19 lut 2011, 22:11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: perjon » 04 kwie 2011, 18:20

Witam
Co do firmy Sanplast nie mam wyrobionego zdania, więc tu nie pomogę, ale przy wyborze kabiny sugeruje, aby zwrócić uwagę na wózki, aby były solidnie wykonane a najlepiej jak są podwójne na górze i na dole, wtedy drzwi od kabiny są bardziej stabilne i nie blokują się na prowadnicy. Jest to dla mnie ważny czynnik decydujący o wyborze kabiny nie zależnie, kto jest jej producentem.
Pozdrawiam

Ekspert Glazura Królewsk
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2011, 17:53
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: Ekspert Glazura Królewsk » 25 kwie 2011, 18:38

Zdecydowanie się zgadzam, bez względu na to jakiej firmy kabinę zdecydujemy się kupić. Warto przy zakupie zwrócić uwagę na wykonanie i wyprofilowanie prowadnicy, jak również na jakość wózków, od których w dużej mierze będzie uzależniony komfort korzystania z kabiny. Nie mniej jednak przy zakupie kabiny warto również zaufać większym i sprawdzonym marką, który oferują serwis gwarancyjny.

Yoanna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 02 lip 2012, 10:10
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: Yoanna » 12 lip 2012, 13:28

Zdecydowanie warto zaopatrzyć łazienkę w kabine prysznicową firmy Sanplast. Również podpisuje się pod pozytywnymi opiniami na temat tej firmy, ponieważ sama mam kabinę prysznicową z serii Vera od ponad roku i jestem z niej bardzo zadowolona. Łatwo utrzymać ją w czystości, nie mam z nią póki co żadnych problemów.

SantexWaw
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 05 lip 2012, 6:54
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: SantexWaw » 19 lip 2012, 11:49

U nas także znajdziesz kabiny prysznicowe firmy Sanplast i jak najbardziej warto,są solidne i bardzo ładnie wyglądają,więc będą stanowić dodatkową ozdobę w każdej łazience.

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 19 lip 2012, 11:52

Dlaczego Pan taką antyreklamę przyzwoitej firmie robi? Coś Panu podpadli?

sanitbuy łazienki
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 21 lip 2012, 9:53
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: sanitbuy łazienki » 21 lip 2012, 11:02

Z kabinami, jest jak ze wszystkimi innymi produktami. Jedne uznajemy za bardziej markowe a inne za mniej. Czy to znaczy, że te drugie są dużo gorsze ? W dzisiejszych czasach już tak nie jest i nie można przyjąć tego za zasadę. Sanplast nie ma wysokiej pozycji jako marka ale to nie znaczy, że są to złe produkty. Wręcz przeciwnie, jeśli nie bierzemy pod uwagę wyrobów absolutnie najtańszych (te nie mogą być dobre bo to wynika ze specyfiki użytych materiałów) to jakośc Sanplastu jest całkiem OK. Dobry produkt w średniej klasie.
sanitbuy łazienki w internecie

pieterek
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 20 lip 2012, 23:00
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: pieterek » 22 lip 2012, 22:28

Przy korzystaniu z prysznica dobre wózki zapewniają duży komfort. Warto zwrócić uwagę na wykończenia bez względu na markę. Sprawdzona firma z Krakowa http://glasshouse.com.pl/ zrobiła mi solidną kabinę prysznicową na wymiar. Korzystam z niej bezawaryjnie już ponad dwa lata.

GlazuraStrzelin
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 18 lis 2011, 21:48
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: GlazuraStrzelin » 23 lip 2012, 11:47

W kwestii samych kabin polecam głównie tych producentów
http://www.sklep.glazurastrzelin.pl/702 ... nek-kabiny wśród nich jest właśnie Sanplast,jak najbardziej warto.

Hydromarozo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 25 paź 2011, 17:49
Kontaktowanie:
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: Hydromarozo » 30 lip 2012, 12:23

Tak produkty Sanplast dobry wybór tak jak już koledzy wyżej powiedzieli w średniej klasy. Wszystkie ich produkty mogę polecić, lecz indywidualnie proszę się przyjrzec wykonaniu i jakości prowadnic i wszystkich innych istotnych elementów użytkowych. Serdecznie polecam.

Życzę powodzenia oraz udanego wyboru

Pozdrawiam.

tukil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:33
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: tukil » 22 sie 2012, 22:06

Rzeczywiście w tej klasie cenowej to dobry produkt. Polecam też przejrzenie oferty firmy Radaway - jak dla mnie najlepiej wypada w porównaniu koszt/jakość.

sanitbuy łazienki
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 21 lip 2012, 9:53
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: sanitbuy łazienki » 24 sie 2012, 23:54

Skoro już wszyscy się zgodzili z tym, że to dobry produkt to jeszcze wskażę Wam miejsce, gdzie tych dobrych produktów jest najwięcej http://www.sanitbuy.pl/kabiny_prysznicowe,11-kat-2
sanitbuy łazienki w internecie

GlazuraStrzelin
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 18 lis 2011, 21:48
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: GlazuraStrzelin » 04 wrz 2012, 13:52

U nas też jest bardzo dużo,sprawdźcie sami
http://www.sklep.glazurastrzelin.pl/702 ... e-lazienek do tego szybka i bezpieczna przesyłka.

adam289
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 lip 2015, 8:48
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: adam289 » 21 sie 2015, 15:12

Jeśli wybierasz brodzik, to najlepiej zwrócić uwagę na modele posadzkowe z odpływem liniowym na uszczelnionej płycie spadkowej, bo to zabezpieczy całą konstrukcję przed wilgocią i pojawieniem się grzyba. To jest coś takiego: http://kabiny-brodziki.pl/brodziki-brod ... 61_62.html.

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: kabina prysznicowa sanplast

autor: tyga33 » 09 lis 2015, 13:10

Jeżeli jesteś zainteresowany naprawdę porządnymi brodzikami, to zajdź sobie na stronę internetową www.brodziki.pl. Moim zdaniem będziesz zadowolony, raczej nie ma innej opcji. Na Twoim miejscu wybrałbym technologię Stablisound, bo jest bardzo nowoczesna. Ten producent działa od 35 lat, więc wie co robi.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości

Gotowe projekty domów