Projekt Agatka z MGProjekt

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
huber77
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2012, 18:03
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: huber77 » 31 maja 2012, 18:08

Witam,
mój brat budował Agatkę i był bardzo zadowolony. Jak tam idą postępy? Jezeli chodzi o mnie to planuję budowe domu też z MG Projektu, ale nieco innego :)
O samej pracowni mogę powiedziec wiele dobrego, mój brat nie narzekał :)
powodzenia w budowe

Wojtak
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2012, 13:12
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: Wojtak » 27 cze 2012, 13:27

Agatka to bardzo ciekawy projekt, coraz bardziej jesteśmy ku niemu skłonni. Wprowadzaliście w nim jakieś zmiany? Ja bym chyba preferował 2 łazienkę na parterze i parę przeróbek na piętrze.
Ile wyszły Was koszty? Macie jakieś zdjęcia z realizacji?

pozdrawiam!

maxmaja
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2012, 14:26
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: maxmaja » 29 cze 2012, 10:29

Jak idą postępy?
Mnie się Agatka też bardzo podoba, niezwykle funkcjonalne przestrzenie ma i ładnie się wizualnie prezentuje. Dobry pomysł mieliście z tym salonem, pomyślimy też nad taką opcją ;)
Wklejaj na bieżąco zdjęcia!

GlazuraStrzelin
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 18 lis 2011, 21:48
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: GlazuraStrzelin » 03 lip 2012, 13:21

Projekt jest urzekający, pod każdym względem i myślę, że trudno było by znaleźć osobę, której nie przydał by do gustu. Posiada od pakiet energooszczędny. Sprawia wrażenie takiego ponad czasowego.

Serdecznie polecam i pozdrawiam.

Tobiasz1
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 25 sty 2012, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: Tobiasz1 » 10 lip 2012, 14:34

Projekt bardzo ładny, w środku dużo świetnie zagospodarowany na gorze duze pokoje i łazienka. Ewentualnie dobudowałbym miejsce w garazu ale nie wiem czy mozna?

Pawcio12
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 05 cze 2012, 17:53
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: Pawcio12 » 13 lip 2012, 13:17

Pewnie można tylko, że mogloby się to wiązać z dużymi kosztami. Moze lepiej byłoby dobudować wiatę obok? Ale nie wiem w sumie jakby to wyglądało, jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Projekt generealnie okej, w necie jak szukalem na innych forach to całkiem duzy popyt byl na niego

jacky5
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2012, 12:42
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: jacky5 » 13 lip 2012, 13:26

A o ile chciałbyś poszerzyć garaż? Myślę, że da się generalnie, tylko pytanie ile innych zmian trzeba przy tym wprowadzić - a to już pytanie do architekta :)
Bo chcesz go poszerzyć o 1-2 m czy poszerzyć na 2 auta?
Gratuluje wyboru Agatki, to bardzo fajny projekt. Bardzo praktyczny i nie aż taki drogi. Jakie zmiany chcecie wprowadzić do projektu? Rozmawialiście już z architektem?

ewelina_sut
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2012, 11:18
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: ewelina_sut » 20 lip 2012, 14:41

Ciekawy projekt, widzę, ze dużo chętnych jest na niego, ale ja już wybrałam swój projekt z tej samej pracowni;)

Tobiasz1
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 25 sty 2012, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: Tobiasz1 » 23 lip 2012, 14:47

no dobudować dodatkowe miejsce albo moze myslałem tez zeby wiatę przed garażem zrobić ale nie wiem czy nie starci dom na wygladzie, szkoda byłoby zniszczyc go

ewelina_sut
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2012, 11:18
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: ewelina_sut » 24 lip 2012, 13:35

Przyznam, że nigdy nie widziałam jeszcze garażu przed którym jest wiata. Pewnie takie sa o ale nie spotkałam sie z tym. Na pewno jest to tańsza alternatywa dla dobudowania drugiego garażu ale tak jak mówisz wydaje mi się, że dom mógłby dużo stracić na wyglądzie troche to tak od czapy by było. Poza tym może być też troche niefunkcjonalne, bo jak nnp bedziech chcial wyjechac samochodem z garazu to najpierw musisz przestawic ten spod wiaty

rozanyfikus
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 13 mar 2012, 12:50
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: rozanyfikus » 25 lip 2012, 10:19

Wiata chyba nie jest dobrym pomysłem, wiadomo w sumie zależy jak rozwiążesz tą sytuacje. Ale chyba i tak wizualnie trochę straci. Problem z garażem drugim niestety jest, może lepiej by architekt ci doprojektował taki? To znaczy poszerzył ten jeden co jest na dwa samochody, tylko nie wiem ile wtedy zmian potrzeba w projekcie...
ewelina_sut jaki projekt wybrałaś? Pochwal się ;)

ewelina_sut
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2012, 11:18
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: ewelina_sut » 25 lip 2012, 12:24

a pochwalę się;) Wybralismy Topaza;)

krakusek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2012, 11:12
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: krakusek » 27 lip 2012, 12:44

Zdecydowanie nie polecam wiaty, będzie to wyglądało koszmarnie.
Jeżeli chcecie miejsce na dwa samochody to polecam poszerzyć garaż. Wiem, że to koszty trochę wyższe, ale estetyka jest najważniejsza.
Agatka jest świetnym projektem, podobają mi się przestronne pokoje na poddaszu, zobaczycie sobie realizacje dostępne na stronie pracowni. Dajcie znać jak wam idzie ;)

ewelina_sut
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2012, 11:18
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: ewelina_sut » 20 sie 2012, 8:49

masz racje, zburzy to cały wygląd Agatki lepiej jednak sie wykosztowac niz potem denerwowac

Pawcio12
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 05 cze 2012, 17:53
Re: Projekt Agatka z MGProjekt

autor: Pawcio12 » 23 paź 2012, 18:16

Jak tam Agatkowicze idą prace?


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów