Pokój dla dziewczynki w klasycznym stylu

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Pokój dla dziewczynki w klasycznym stylu

autor: Redakcja » 25 lip 2012, 14:24

Pokój dla dziewczynki - jego urządzenie i dobór dodatków - to nie lada wyzwanie dla rodziców. Pokój dla dziewczynki w klasycznym stylu >>
Redakcja

kombinatorka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2012, 14:57
Pokój dla dziewczynki w klasycznym stylu

autor: kombinatorka » 25 lip 2012, 14:24

Bajka:) Szkoda że mnie nie stać :( , co najwyżej na takie łóżeczko http://allforgirls.yeeti.com/28379

Rox
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2012, 7:27
Re: Pokój dla dziewczynki w klasycznym stylu

autor: Rox » 30 lip 2012, 13:42

Ładne, choć dość cukierkowe. Mnie się podobają w takim stylu jak z powieści, np. jak są ściany dzielone borderem w połowie i dwie inne tapety ścienne. Ostatnio widziałam w sklepie http://tapetuj.pl takie tapety w kratę i w konie, kolekcja z firmy Rasch (uwielbiam ich tapety!:D), wyglądały właśnie tak klasycznie, w sam raz dla dziewczynki, nic przesłodzonego, ale też nie dla starej-malutkiej:)

Indygo
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2014, 12:57

autor: Indygo » 02 kwie 2014, 13:02

Śliczne są te pokoiki dla dziewczynek, ale podejrzewam, żę jednak trochę kasy na taki pokoik trzeba wybulić. My z mężem aż tyle nie zarabiamy dlatego też zdecydowaliśmy się na trochę tańsze rozwiązanie i kupilismy przepiękne kolorowe fototapety z internetewego sklepu dekesPL. Stare mebelki po kuzynce męża też opatrzyliśmy w takie fajne okleiny na meble i wcale nas to dużo nie kosztowało, a jest pięknie i cudownie tak właśnie dziewczęco jak na tych obrazkach.

Mieciu
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 26 lis 2013, 11:34
Lokalizacja: Wrocław
Re: Pokój dla dziewczynki w klasycznym stylu

autor: Mieciu » 02 kwie 2014, 13:52

Tapety to bardzo dobry pomysł i do tego zapewne nie aż tak kosztowny!


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości

Gotowe projekty domów