Podpiwniczenie domu drewnianego

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
Tomasz_pytanko
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2012, 18:45
Lokalizacja: Szczecin
Podpiwniczenie domu drewnianego

autor: Tomasz_pytanko » 18 lip 2012, 17:54

Panie Panowie!

Mam zamiar postawić domek http://danmardomy.pl/oferta_dworek_ix_mini.php. Jest to domek drewniany. Chciałbym jednak na jego całej powierzchni wybudować podpiwniczenie z 4 pomieszczeniami min. garaż. Chciałbym również, aby podpiwniczenie zaczynało w taki sposób, aby poziom piwnicy zaczynał się od głębokości -1 a wystawał na 1,5 metra (przepraszam za tak małą fachowość w nazewnictwie).

Podpowiedzcie mi ile wyniosą mnie materiały, czyli wszystko to, co jest potrzebne zbrojenia itd. Rozumiem oczywiście, że koszt mogą być różne, ale przede wszystkim chodzi mi o ogólny koszt takiej inwestycji.

Pozdrawiam

Tomasz

IWB
Re: Podpiwniczenie domu drewnianego

autor: IWB » 18 lip 2012, 19:01

Robi się na Mierzynie i na Bezrzeczu różne rzeczy w tym projekty budynków i fundamentów
zainwestuj w projekt i kosztorys inwestorski i wykonawczy a odpowiedz sama przyjdzie ;-)
nawet wyliczą ci jakie masz mieć zbrojenie i jak ułożone oraz nawet to jaki beton ma zostać wylany

forum to nie wyceniarka robót - od tego są biura projektowe


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów