Aranżacja okapu w kuchni + płytki betonowe

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Aleksandra_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2012, 20:41
Aranżacja okapu w kuchni + płytki betonowe

autor: Aleksandra_k » 07 lip 2012, 20:47

Witam,

Mam problem z doborem okapu w kuchni.
Sufitu w całym mieszkaniu mam w kształcie łuków, do których ciężko przymocować okap kuchenny kominowy. Pozostaje mi tylko zakupić okap na linkach - jednakże takie rozwiązanie jest dość drogie.. Znacie może jakieś inne rozwiązanie? :(

Dodatkowo poszukuje formy która wykonuje fajne płytki dekoracyjne z betonu - może ktoś jest w stanie podzielić się swoim doświadczeniem w tej kwestii??

Pozdrawiam

izar
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2012, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Re: Aranżacja okapu w kuchni + płytki betonowe

autor: izar » 16 lip 2012, 16:48

Witam,

Czy dekoracyjne płytki betonowe sprawdzą się w kuchni? - nie jestem pewien...
Może lepszym rozwiązaniem byłoby szkło - znacznie łatwiejsze w utrzymaniu czystości? Można je dowolnie dekorować od spodu podklejając naklejką ze wzorem. Nie musi być to przecież kolorowe zdjęcie a może być jakaś delikatna faktura lub coś w tym rodzaju.
Naklejka ma tą zaletę, że w razie rozbicia szkła trzyma je w całości i nie rozsypie się po całej kuchni a dodatkowo zawsze można wymienić ją na inny wzór jak obecny się znudzi.
Zapraszam na stronę http://www.minddesign.pl

Pozdrawiam

Obrazek

izar
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2012, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Re: Aranżacja okapu w kuchni + płytki betonowe

autor: izar » 16 lip 2012, 16:48

Witam,

Czy dekoracyjne płytki betonowe sprawdzą się w kuchni? - nie jestem pewien...
Może lepszym rozwiązaniem byłoby szkło - znacznie łatwiejsze w utrzymaniu czystości? Można je dowolnie dekorować od spodu podklejając naklejką ze wzorem. Nie musi być to przecież kolorowe zdjęcie a może być jakaś delikatna faktura lub coś w tym rodzaju.
Naklejka ma tą zaletę, że w razie rozbicia szkła trzyma je w całości i nie rozsypie się po całej kuchni a dodatkowo zawsze można wymienić ją na inny wzór jak obecny się znudzi.
Zapraszam na stronę http://www.minddesign.pl

Pozdrawiam

Obrazek

MagiaPlytek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 02 lip 2012, 16:22
Re: Aranżacja okapu w kuchni + płytki betonowe

autor: MagiaPlytek » 18 lip 2012, 12:26

A czy lepszym rozwiązaniem nie będą bardziej eleganckie płytki do kuchni? Bo u nas MagiaPlytek.pl jest teraz bardzo szeroki wybór i chętnie pomogę.

Czerwiak
Re: Aranżacja okapu w kuchni + płytki betonowe

autor: Czerwiak » 08 sie 2012, 17:16

Wielu ludzi rezygnuje z okapu. W starym budownictwie albo w nowym tylko kilkuletnim takie opary w niczym nie przeszkadzają. Jeżeli kuchnia jest z oknem może warto pomyśleć o tym żeby moze zrezygnować z okapu. Mniejszy koszt i mniej pracy


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

Gotowe projekty domów