WMM Wojciech Mazurek z Mikołowa UWAGA

Przystępując do budowy, marzymy o idealnym domu. Niestety realia często są inne, a błędy budowlane są zmorą wielu inwestorów. Poradź się jak uniknąć błędów, na co zwrócić uwagę i co zrobić, żeby Twój dom rzeczywiście był idealny.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

schevenko
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2012, 21:45
WMM Wojciech Mazurek z Mikołowa UWAGA

autor: schevenko » 03 cze 2012, 22:10

Uwaga na firmę WMM Wojciech Mazurek z Mikołowa!!!Na początku wszystko O.K.,przyjechał,pomierzył,sprawdził,kosztorys,itd....No ale gdy remont ŁAZIENKI się rozpoczął,nie było już tak kolorowo...Do pracy przysłał dwóch UCZNIÓW,którzy się dopiero uczą fachu.Straszni bałaganiarze(skórki od chleba wyrzucane do komina lądowały u sąsiadki piętro niżej,oczywiście sąsiadka przyszła do mnie na skargę...),robota wykonana kompletnie niesolidnie,pełno niedociągnięć(np.przeciekająca kabina prysznicowa...)...Poza tym chyba ludzie pracujący w tej firmie mają chyba nienormowany czas pracy,np.9-11 lub 7-22...Brak im narzędzi pracy i proszą od ludzi zlecających robotę o materiały(marker,metrówka,miarka,wiadro,śrubokręty,itp.)No i rzecz najistotniejsza w dzisiejszych ciężkich czasach...BARDZO DRODZY!!!Za położenie metra kwadratowego kafelek liczą sobie...75 złotych!!!Generalnie mógłbym tak jeszcze długo...ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

boogi
Re: WMM Wojciech Mazurek z Mikołowa UWAGA

autor: boogi » 23 cze 2012, 20:33

Czyżby czarny PR robiony przez konkurencję ?

Nie rozumiem zdziwienia "drożyzną" - sam piszesz że dostałeś kosztorys przed wykonaniem roboty więc skoro byli tak "drodzy" w porównaniu do innych to czemu ich wybrałeś ?

Drugą sprawą skoro robota została niesolidnie i niestarannie wykonana to nie było podstaw aby wypłacić pełną kwotę z przedstawionego kosztorysu.

Trzecią sprawą - nie wyobrażam sobie aby ktokolwiek pozwalał przebywać pracownikom w swoim mieszkaniu w godzinach 7-22 przy remoncie głupiej łazienki.

Po czwarte - zwyczajnie niewiarygodne głupoty wypisane przez anonimowego internautę w starciu z referencjami od firm tj. Promus, Budus czy PBO Śląsk jakimi chwali się na swojej stronie internetowej firma.

Mairon
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2012, 11:55
Re: WMM Wojciech Mazurek z Mikołowa UWAGA

autor: Mairon » 25 cze 2012, 12:05

Potwierdzam niesolidność tej firmy w każdym calu, na poczatku wygląda wszystko cacy a diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach, przede wszystkim straszna nieterminowość ,dużo obiecywania bez pokrycia. Zdecydowanie nie polecam.

boogi
Re: WMM Wojciech Mazurek z Mikołowa UWAGA

autor: boogi » 25 cze 2012, 13:24

Wrzucaj zdjęcia tych "szczegółów"... ocenimy

WMM
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2012, 13:18
Lokalizacja: Mikołów
Kontaktowanie:
Re: WMM Wojciech Mazurek z Mikołowa UWAGA

autor: WMM » 25 cze 2012, 22:52

Pierwszy i ostatni raz reaguję publicznie na tego typu historie, przeciwstawiając wystawione mi listy polecające Firm i Instytucji zamieszczone w dziale Referencje na mojej stronie, na marginesie - nieaktualizowanej od dawna.
Do miesiąca czasu postaram się dodać bardziej aktualne dokumenty i fotografie wykonanych robót. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu e-mailowego, w odpowiedzi zwrotnej zamieszczę wspomniane pliki.
Dodam, że każdy mój potencjalny Klient przed podpisaniem Umowy, otrzymuje kosztorys wstępny planowanych robót wraz z cennikiem jednostkowym. Ww. oparte są o normy z KNR/ Sekocenbud, a w Umowie o roboty budowlane widnieje zapis, iż zmiana materiału na droższy, powiększenie zakresu prac, czy roboty nieprzewidziane zostaną doliczone i rozliczone wg wspomnianego cennika, opartego o ceny jednostkowe w nim zawarte i / oraz / lub stawkę godzinową czy kwoty zawarte w Ofercie.
W przypadku rozliczania robót w systemie ryczałtowym doliczam, zależnie od rodzaju robót i ich zakresu, pewien procent na roboty nieprzewidziane.
Kilku, kilkunasto lub kilkudziesięcioletni staż ciągłej pracy u mnie zatrudnionych fachowców mówi sam za siebie. Systematyczne szkolenia, komplety profesjonalnych narzędzi i akcesoria do nich (HILTI, RUBI, SŁOWIK), którymi się posługują na co dzień, jak również rzetelna wiedza z dziedziny nowoczesnych materiałów budowlanych ich wad i zalet, jak i uprawnienia budowlane powinny dobitnie rozwiać wątpliwości, co do prawdziwości poszczególnych postów na tym forum. To o czym mówię, jest do sprawdzenia. To o czym piszą użytkownicy shevenko i mairon, mający po jednym poście niespecjalnie (jestem przekonany, że obaj użytkownicy mają to samo IP)
Oficjalnie dziękuję Panu Boogi za zdroworozsądkowe podejście do sprawy i rzeczowa ocenę ww. bzdur. Moim zdaniem jest to nieuczciwa konkurencja, tak jak Pan wywnioskował, lub fachowiec, który przepracował w mojej firmie maksymalnie dniówkę i ze względu na posiadane umiejętności (czyli ich brak), na dzień następny nie był mi już potrzebny.
Zachęcam do współpracy i pozdrawiam serdecznie Inwestorów zwracających uwagę przede wszystkim na jakość, a nie tylko i wyłącznie na cenę.
Wojciech Mazurek
:)

Mairon
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2012, 11:55
Re: WMM Wojciech Mazurek z Mikołowa UWAGA

autor: Mairon » 29 cze 2012, 11:50

Potencjalnych klientów powinien zainteresować brak pozytywnych opinii dla tej firmy, podziękowania samemu sobie czyli panu Boogi są śmieszne.

boogi
Re: WMM Wojciech Mazurek z Mikołowa UWAGA

autor: boogi » 30 cze 2012, 21:42

:lol: :lol: :lol:

Jedni piszą że jestem jakimś SGL teraz kolejny pisze że jestem WMM... zaraz się dowiem że jestem Benedyktem XVI.
Coraz ciekawsze jest to "forum": lol:

Mairon=schevenko (mozna porownać IP komputerow z ktorych pisales)...

Chłopcze - obsmarowałeś firmę, która posiada referencje od poważnych firm budowlanych a referencje to taka "pisemna forma' pozytywnej opini... - a ty zamiast wstawić zdjęcia tej niby "spieprzonej roboty" piszesz jakieś kretynizmy...

Dla informacji nie jestem Panem Wojciechem a do Mikołowa mam porządne kilkadziesiąt kilometrów. Nie przeszkadza mi jednak stanąć w obronie nieznajomego mi człowieka gdy jakiś palant, którego prawdopodobnie zwolniono z pracy robi mu czarny PR z prymitywnej zemsty w internecie podszywając się pod "niezadowolonego klienta".

Dawaj zdjęcia tej "spieprzonej roboty"

Mairon
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2012, 11:55
Re: WMM Wojciech Mazurek z Mikołowa UWAGA

autor: Mairon » 04 lip 2012, 11:11

Porównuj sobie IP ile chcesz, nie miałeś styczności z firmą , nie zabieraj głosu, referencje są stare i nieważne, chyba ,że ktoś do końca życia chce na nich jechać, poza tym firma bierze materiały od referentów to mają wspólny interes nawzajem się wychwalając, nie zachowuj się jakbyś się wczoraj urodził.


Wróć do „Błędy budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów