sufit napinany

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
herszt
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2012, 13:23
Lokalizacja: Hajnówka
sufit napinany

autor: herszt » 03 lip 2012, 13:34

Witam,
miałem niedawno do czynienia z takimi sufitami i stwierdzam, że to naprawdę świetna alternatywa dla płyt gipsowo-kartonowych. Inwestycja cenowo porównywalna, ale przewyższa stanowczo walorami technicznymi i cechami użytkowymi. Zastanawiam się dlaczego jest tak mało informacji na ten temat w internecie a na forum prawie w ogóle, albo za słabo szukałem ;)

Byłem na targach budowlanych i widziałem to z oświetleniem standardowym jak żyrandole, a także z podświetleniem LEDowym wewnątrz i efekt jest świetny.

Jest duży wybór powłok: lustrzana, matowa, przezroczysta itd.
Nie trzeba malować bo folia jest od razu w konkretnym kolorze.

Montaż trwa kilka godzin i jest przede wszystkim czysty - żadnego wapna, papierów, ścinek i kurzu.

Polecam jeśli ktoś ma akurat temat sufitu na wokandzie i nie wie na co się zdecydować.
mack

Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości

Gotowe projekty domów