drzwi do pomieszczenia pod schodami

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ryba_sciema
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie 2012, 21:11
drzwi do pomieszczenia pod schodami

autor: ryba_sciema » 03 maja 2012, 16:14

Czy ma ktos koncepcje jakie załozyć drzwi do pomieszczenia znajdującego się pod schodami na zewnątrz. Wielkośc otworu 130x80 cm. Z tej racji nikt nie chce mi takich drzwi zrobic pytałem w paru miejscach i wszyscy stwierdzili ze drzwi niewymiarowych nie robią. Jakieś pomysły?

samouk
Re: drzwi do pomieszczenia pod schodami

autor: samouk » 13 maja 2012, 10:09

Mam ten sam problem. Wykona więc mi je stolarz (na wymiar). Jeśli nie możesz znaleźć takiego fachowca, to pozostaje tylko firma "ZRÓB TO SAM" :D

Awatar użytkownika
paniKomandor
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 31 mar 2012, 15:47
Re: drzwi do pomieszczenia pod schodami

autor: paniKomandor » 24 cze 2012, 11:59

rzeczywiscie musi to zrobic stolarz na wymiar, sadze ze nie powinno byc problemu :-)

marcin285
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2012, 13:53
Lokalizacja: Pułtusk , mazowieckie
Re: drzwi do pomieszczenia pod schodami

autor: marcin285 » 25 cze 2012, 14:00

Witam
Mogę wykonać takie drzwi 531770094. Po rozmowie wysyłam zdjęcia. Solidne, wykonane z blachy i wykończone w dowolny sposób drzwi. Wystawiam fakturę i gwarancję

JMD
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 83
Rejestracja: 31 maja 2012, 17:37
Re: drzwi do pomieszczenia pod schodami

autor: JMD » 28 cze 2012, 10:02

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o drzwi pod schodami, to faktycznie wymiary są nietypowe i warto byłoby gdyby wykonał je stolarz. Nie powinny kosztować dużo, a będziemy mieć gwarancję,że sa wykonane w miare solidnie.

Niewiadomski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 01 paź 2009, 11:13
Re: drzwi do pomieszczenia pod schodami

autor: Niewiadomski » 29 sie 2012, 14:26

Faktycznie to chyba najlepsze rozwiązanie. Jeśli mają mieć jakieś niestandardowe wymiary,to trzeba je zamówić indywidualnie u stolarza.
Grzejniki, ogrzewacze, styropian, okna dachowe Niewiadomski.com.pl

turbomen
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 wrz 2012, 13:46
Re: drzwi do pomieszczenia pod schodami

autor: turbomen » 25 wrz 2012, 14:43

Zdecydowanie najlepiej jeśli drzwi z racji, że są niewymiarowe wykona na zamówienie stolarz. A jakie umieszczacie drzwi przesuwne czy klasyczne?

Horizonpolska
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 08 wrz 2012, 19:05
Re: drzwi do pomieszczenia pod schodami

autor: Horizonpolska » 06 paź 2012, 14:52

Jeżeli futryna jest wąska,to lepiej dac tam przesuwane- harmonijkowe. Nie są też drogie,ale wiadomo ze na zamówienie cena będzie zdecydowanie wyższa.

JMD
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 83
Rejestracja: 31 maja 2012, 17:37
Re: drzwi do pomieszczenia pod schodami

autor: JMD » 17 paź 2012, 12:26

Drzwi harmonijkowe będą o wiele tańsze niż wizyta u stolarza,pamiętajmy o tym i również jestem za taką opcją. No ale to nic innego jak tylko kwestia budżetu.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów