dobre sklepy internetowe

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Serwantka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2012, 15:11
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Serwantka » 24 maja 2012, 15:51

Jeśli jesteście zainteresowani urządzeniem domu/mieszkania w starym stylu to polecam stronę sklepu z antykami i starociami "Serwantka":
www.antyki-radom.pl

Można znaleźć tam wiele wyjątkowych, oryginalnych, starych mebli, oczywiście po profesjonalnej renowacji, i ciekawe dodatki np. lampy, lustra, wazony, zastawę stołową ipt.
To nie jest typowy sklep internetowy ale ma to swoje dobre strony. Zamówienia dokonuje się kontaktując się mailowo lub telefonicznie ze sprzedawcą, który może odpowiedzieć na każde dodatkowe pytania i uzgodnić formę wysyłki.
Dużym plusem są naprawdę niskie ceny.
Gorąco polecam.

Serwantka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2012, 15:11
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Serwantka » 24 maja 2012, 15:51

Jeśli jesteście zainteresowani urządzeniem domu/mieszkania w starym stylu to polecam stronę sklepu z antykami i starociami "Serwantka":
www.antyki-radom.pl

Można znaleźć tam wiele wyjątkowych, oryginalnych, starych mebli, oczywiście po profesjonalnej renowacji, i ciekawe dodatki np. lampy, lustra, wazony, zastawę stołową ipt.
To nie jest typowy sklep internetowy ale ma to swoje dobre strony. Zamówienia dokonuje się kontaktując się mailowo lub telefonicznie ze sprzedawcą, który może odpowiedzieć na każde dodatkowe pytania i uzgodnić formę wysyłki.
Dużym plusem są naprawdę niskie ceny.
Gorąco polecam.

Silver1062
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2012, 10:42
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Silver1062 » 29 maja 2012, 10:54

Ja poleciłbym sklep taniutko.pl, który jako jedyny w Polsce, pozwala na zakupy przez internet prawie całego asortymentu najpopularniejszego sklepu z meblami na świecie - IKEA

Silver1062
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2012, 10:42
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Silver1062 » 29 maja 2012, 10:55

Ja poleciłbym sklep taniutko.pl, który jako jedyny w Polsce, pozwala na zakupy przez internet prawie całego asortymentu najpopularniejszego sklepu z meblami na świecie - IKEA

palinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 05 cze 2012, 14:25
Lokalizacja: Toruń
Re: dobre sklepy internetowe

autor: palinka » 17 cze 2012, 22:32

Osobiście polecam dwa sklepy z Torunia.
Mają świetne rekomendacje (m.in. czterogwiazdkowych hoteli w Norwegii i Dubaju).\
Mają szeroki asortyment mebli wypoczynkowych, szczególnie sofy i fotele polecam

palinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 05 cze 2012, 14:25
Lokalizacja: Toruń
Re: dobre sklepy internetowe

autor: palinka » 17 cze 2012, 22:33

Osobiście polecam dwa sklepy z Torunia.
Mają świetne rekomendacje (m.in. czterogwiazdkowych hoteli w Norwegii i Dubaju).\
Mają szeroki asortyment mebli wypoczynkowych, szczególnie sofy i fotele polecam:
[b] http://chairconcept.com i http://sofa4you.com [/b]

Awatar użytkownika
Tilluviel
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 18 cze 2012, 12:39
Kontaktowanie:
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Tilluviel » 18 cze 2012, 13:52

Polecam sklep http://fototapeta4u.pl/

FotoTapeta4u.pl działa od 2009 roku. Powstała z połączenia pasji, miłości do pięknych wnętrz i wieloletniego doświadczenia w branży wydruków wielkoformatowych z zapotrzebowaniem na łatwy i efektowny sposób udekorowania pokoju.
W ofercie dostępne są fototapety produkowane na zamówienie: standardowe lateksowe, winylowe na podłożu papierowym i na podłożu fizelinowym, naklejki na ścianę, drzwi, lodówkę, również z motywami dla dzieci. Fototapety nadają się do dekoracji ścian w całym mieszkaniu, nawet w kuchni czy łazience a także w klubach, barach, sklepach i innych pomieszczeniach użyteczności publicznej.
Przystępna cena oraz szybka realizacja zamówienia wraz z dostawą do domu będzie gwarancją Twojego zadowolenia! Wybierz zdjęcie albo prześlij własne, dostosuj format i gotowe!
Fototapety na zamówienie

Kliknij i uwolnij swoją fantazję!

Infinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 06 cze 2012, 22:07
Lokalizacja: Poznan
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Infinka » 21 cze 2012, 15:42

Polecam salonmeblowy.net
Sklep posiada szeroką ofertę stołów i krzeseł. Meble wysokiej jakości i świetna obsługa klienta

pietr12
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2012, 8:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: dobre sklepy internetowe

autor: pietr12 » 27 cze 2012, 9:23

Polecam wykładziny z firmy Coniveo z Warszawy. Firma oferuje dobre markowe wykładziny, bezpłatną konsultację, doskonały montaż i serwis, czyli wszystkie usługi w jednej ofercie.

Krzych11
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2012, 7:59
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Krzych11 » 23 lip 2012, 8:09

Jeżeli ktoś chce zakupić fotel biurowy to polecam sklep http://www.dxracer.pl oczywiście jeżeli akurat takie fotele się wam podobają. Ja ostatnio zakupiłem fotele biurowe w tym sklepie i na drugi dzień były już u mnie, a same fotele naprawdę rewelacja.

Kasiulka6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 02 sie 2010, 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Re: dobre sklepy internetowe

autor: Kasiulka6 » 27 lip 2012, 10:41

Jak chcecie kupić sobie ładne firany i zasłonki to polecam sklep internetowy http://www.firany.pl/ Mają bardzo fajny wybór firan, zasłon i innych tego typu rzeczy. Jak się je fajnie uszyje, to mogą pięknie zdobić okno.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
P.C.

CzarnaWstazka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2012, 10:24
Re: dobre sklepy internetowe

autor: CzarnaWstazka » 31 lip 2012, 10:28

Ja polecam [url]artdecor24.pl[/url] sama kupowałam tam i nie miałam problemów, mają też bardzo "żywy" profil na Facebooku i przede wszystkim bardzo dużo "lajków".[/url]

CzarnaWstazka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2012, 10:24
Re: dobre sklepy internetowe

autor: CzarnaWstazka » 31 lip 2012, 10:28

Ja polecam http://artdecor24.pl sama kupowałam tam i nie miałam problemów, mają też bardzo "żywy" profil na Facebooku i przede wszystkim bardzo dużo "lajków".

drWrobel
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 02 sie 2012, 12:04
Lokalizacja: Warszawa
Re: dobre sklepy internetowe

autor: drWrobel » 02 sie 2012, 12:23

A ja polecam sklep dla potrzebujących monitoringu i systemów zabezpieczeń. Wyjeżdżam na wakacje i kupiłem wczoraj zestaw do monitoringu dla domku by móc oglądać co się dzieje - przez smartphona na plazy :D :D także polecam, szybka wysyłka, dobra obsługa: http://www.kamery.pl
Obrazek
uśmiechnij się, nigdy nie wiesz kto może zakochać się w Twoim uśmiechu

poss
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2012, 16:32
Re: dobre sklepy internetowe

autor: poss » 02 sie 2012, 16:36

Serdecznie polecam www.nordicdecoration.com, sklep dla ludzi szukających pomysłu na wnętrze i wielbicieli skandynawskiego designu.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości

Gotowe projekty domów