kierownik budowy -poznan i okolice- POLECAM!!

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

viki-maja
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2007, 18:08
kierownik budowy -poznan i okolice- POLECAM!!

autor: viki-maja » 27 sty 2007, 20:39

polecam kierbuda -duze doswiadczenie ,profesjonalizm,swietny fachowiec a przede wszystkim mily sympatyczny czlowiek
Ostatnio zmieniony 24 paź 2007, 18:43 przez viki-maja, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Mała
Aktywny
Aktywny
Posty: 127
Rejestracja: 10 mar 2004, 8:39
Lokalizacja: Warszawa

autor: Mała » 12 mar 2007, 14:47

czy Pan poleca siebie?

amc1
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 798
Rejestracja: 18 paź 2005, 18:00

autor: amc1 » 12 mar 2007, 17:56

E tam od razu szok. Jest tu takich więcej.

viki-maja
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2007, 18:08
kierownik budowy

autor: viki-maja » 12 mar 2007, 18:35

za nikogo sie nie podaje z trudem napisalam to polecenie poniewaz nie jestem biegla na kompie. wybudowalam dom -jestem zadowolona z mojego kierownika a wiec co w tym zlego ze go polecilam . nie wiem nawet jak dokladnie MAM NAPISAC odpowiedz bo nie znam sie tak na tym do konca .myslalam raczej ze na forum moga spotkac tylko mile rzeczy a tu prawde mowiac ktos mi noz w plecy .moj kierownik nawet nie wie ze umiescilam go w internecie bo glownie to ma robote przez budowy gdzie kierowal a nie przez net wiec niech nie bedzie to dla was szokiem?? szokiem jest to ze nie umiem dobrze poruszac sie po kompie i moze cos zle napisalam viki-maja@wp.pl :(
Ostatnio zmieniony 12 mar 2007, 19:15 przez viki-maja, łącznie zmieniany 1 raz.

viki-maja
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2007, 18:08
kierownik budowy

autor: viki-maja » 12 mar 2007, 18:37

o widze ze weszla moja odpowiedz wiec juz wiem jak mam pisac odpowiedzi-kolejny krok do przodu!! mysle ze moj kierownik czy wogole inny nie ma czasu zeby siedziec na kompie bo kiedy dzwonie to ciagle gdzies na budowie wiec ludzie zastanowie sie co piszecie viki-maja@wp.pl

Awatar użytkownika
Qozak
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:20
Lokalizacja: Nowy Sącz

autor: Qozak » 12 mar 2007, 21:37

Wg. Mnie Pani Maja ( tak wnioskuje ) podała swój mail w celu skontaktowania się jeśli ktoś chciałby namiar na tego kierbuda, a nie że podała jego mail który jest identyczny jak jej login na forum

viki-maja
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2007, 18:08
kierownik budowy

autor: viki-maja » 13 mar 2007, 8:50

o dziekuje ze ktos mnie zrozumial . podaje mojego meila tylko dlatego -jakby ktos chcial namiary na kierbuda .czy to sie tak nie robi?to .prosze mnie oswiecic .jak ktos do mnie napisze i poprosi to wtedy podaje numer telefonu viki-maja@wp.pl. to jest moja osobista poczta .mam na imie wiktoria pozdarwiam


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów