Koszt budowy drogi dojazdowej - jaki?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lukaszdzik
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2007, 22:42
Koszt budowy drogi dojazdowej - jaki?

autor: lukaszdzik » 15 mar 2011, 14:29

Witajcie. Wraz z sasiadami zastanawiamy się czy nie zrobić "porządnie" naszej drogi dojazdowej. Droga ma około 140m długości i 3m szerokości.

Namierzyłem firmę, która może nam dostarczyć recyklinę (tak to się podobno nazywa... jest to odpad powstały z remontu drogi asfaltowej) i wyceniła ten materiał na około 3000 pln.

Pytanie brzmi :) - czy jest szansa, aby zamówić ekipę budowlaną ze sprzętem, która by zrobiła porządnie tą drogę (utwardziła teren, odpowiednio rozłożyła i walcowała/ubiła recyklinę) za około 2- 3 tys PLN. Dodam, że taka ekipa musiałaby dojechać około 20km do nas.

Nie mam zielonego pojęcia ile to może kosztować... dlatego pytam (choć na czuja wydaje mi się że raczej może być ciężko)

Melting_SA
Re: Koszt budowy drogi dojazdowej - jaki?

autor: Melting_SA » 15 mar 2011, 19:37

cyt. Stabilizacja podłoża cementem przy użyciu zespołu do stabilizacji - pospółka do Rm=5 MPa, grubość warstwy po zagęszczeniu 30 cm

ogólnie 420 m2

cena - 26.233,86 pln R,M,S

za 2-3 tysiące wynajmij sprzęt równiarkę,walec,itd

roboty ziemne lębork
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 30 maja 2012, 15:32
Kontaktowanie:
Re: Koszt budowy drogi dojazdowej - jaki?

autor: roboty ziemne lębork » 13 cze 2012, 21:20

Polecam gróz budowlany najtaniej można zrobić drogę gróz można kupić z dostawą na miejsce myślę że z 40 zł za tonę każdym mieście są firmy które się zajmują recyklingiem gruzu. Tani materiał dobre zagęszczenie
pozdrawiam roboty lebork.pl

boogi
Re: Koszt budowy drogi dojazdowej - jaki?

autor: boogi » 17 cze 2012, 18:39

Koparku - napisz nam nieoświeconym co to za materiał ten "grÓz" ??? Jak żyje i pracuje nie słyszałem o czymś takim... może chodziło o gruz ? Chyba nie - gruz pisze się przez u otwarte... 8)

A jeżeli chodzi o gruz to gruz gruzowi nie równy... jaki ? ceglany, betonowy, zrywka asfaltowa czy coś innego ?

roboty ziemne lębork
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 30 maja 2012, 15:32
Kontaktowanie:
Re: Koszt budowy drogi dojazdowej - jaki?

autor: roboty ziemne lębork » 17 cze 2012, 19:19

boogi pisze:Koparku - napisz nam nieoświeconym co to za materiał ten "grÓz" ??? Jak żyje i pracuje nie słyszałem o czymś takim... może chodziło o gruz ? Chyba nie - gruz pisze się przez u otwarte... 8)

A jeżeli chodzi o gruz to gruz gruzowi nie równy... jaki ? ceglany, betonowy, zrywka asfaltowa czy coś innego ?
Polonista się znalazł
pozdrawiam roboty lebork.pl


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

Gotowe projekty domów