kolektory płaskie HEWALEX

Kolektory słoneczną pochłaniają energię słoneczną i w inteligentny sposób i zamieniają ją na energię cieplną w naszych domach. Dowiedz się o wadach i zaletach kolektorów.
Awatar użytkownika
bachus
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5014
Rejestracja: 01 sie 2006, 21:33
Lokalizacja: Gdańsk
Re: kolektory płaskie HEWALEX

autor: bachus » 10 cze 2012, 20:50

Tomasz_Brzeczkowski pisze:Basen, hotel, dom wczasowy...

A jakie tam zużycie, zapotrzebowanie?

Indiana
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1455
Rejestracja: 25 paź 2008, 19:36
Re: kolektory płaskie HEWALEX

autor: Indiana » 11 cze 2012, 22:31

Miszcz TB właśnie doznał kolejnego objawienia jak patrzył na swój stary, ale jary zasobnik. Odkrył, że im większa rodzina, tym lepiej sprawdzi się mały zasobniczek.

Czyli im większe zużycie, tym bardziej opłaca się grzanie małą termą :wink: A im więcej ludzi, tym terma może być mniejsza. Że też sam na to jeszcze nie wpadłem :wink:


Konkret natomiast zakochał się w moich zdjęciach. Włazi na nk, patrzy, nawet moje skarpetki wziął sobie na awatar, by się dowartościować i mieć miłą odmianę po codziennym oglądaniu własnej gęby w lustrze. Nie przejmuj się konkretku, na twoim miejscu to najlepsze, co możesz zrobić. I nie podawaj czasem linka do swojego profilu, niektórzy jedzą przed monitorem, a to byłoby niesmaczne....

PS
Bachus - a skąd niby TB ma wiedzieć ile? W ulotkach reklamowych tego nie ma :-)

PS2
O, widzę że za robienie sobie jaj z TB&konkreta dostałem plusika :-) Motywuje mnie to do dalszej, wytężonej pracy w tym kierunku :-)

konkret2
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 839
Rejestracja: 07 sty 2012, 19:01
Re: kolektory płaskie HEWALEX

autor: konkret2 » 12 cze 2012, 2:19

Znowu pełno buziek i pełno głupot.

Indiana
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1455
Rejestracja: 25 paź 2008, 19:36
Re: kolektory płaskie HEWALEX

autor: Indiana » 12 cze 2012, 23:31

Miszcz konkrecik za to zajechał pełnym merytoryki tekstem o solarach. Wiesz w ogóle, jak to wygląda?

A gdzie kolejny wykład o skarpetkach? Przecież to jedyne, o czym jesteś w stanie cokolwiek napisać :lol:


Wróć do „Kolektory słoneczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości

Gotowe projekty domów