koszt domu kanadyjskiego-szkieletowego

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

przemo25qaz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2012, 21:06
koszt domu kanadyjskiego-szkieletowego

autor: przemo25qaz » 08 cze 2012, 21:37

Witam
Moje pytanie brzmi jaki jest kosztorys takiego domu z materiałem?mówimy o domku ok 100m2 .Powiedzmy ze fundamenty i wszystkie podłącza są zrobione w moim zakresie.Firma ma przyjść i postawić dom z dachem.Stan surowy nie wykończony.Jaka jest cena robocizny z materiałem?

IWB
Re: koszt domu kanadyjskiego-szkieletowego

autor: IWB » 09 cze 2012, 7:18

a projekt masz ??? czy tylko pytasz z ciekawości ! - zgłoś się do biura kosztorysowego tam ci wszystko pięknie wyliczą zapłacisz z 2.000 pln i będziesz wiedział. Sądzisz iż ktoś ci to poda na forum.

Już zaczynacie przesadzać lekko, Forum Budowlane to nie WYCENIARKA ROBÓT !!! tym bardziej projektów budowlanych.

boogi
Re: koszt domu kanadyjskiego-szkieletowego

autor: boogi » 09 cze 2012, 18:46

przemo25qaz pisze: Moje pytanie brzmi jaki jest kosztorys takiego domu z materiałem?mówimy o domku ok 100m2 .Powiedzmy ze fundamenty i wszystkie podłącza są zrobione w moim zakresie.

Szklana kula milczy...


przemo25qaz pisze: Firma ma przyjść i postawić dom z dachem.Stan surowy nie wykończony.Jaka jest cena robocizny z materiałem?


Jak to jaka ? Taka jaką poda wybrana firma z którą podpisałeś umowę na wykonanie...

To czy za ta cena będzie za duża czy zbyt mała... dowiesz się porównując z kwotami z kosztorysu inwestorskiego - a ten należy wpierw zlecić a później za czyjąś pracę i wiedzę przetworzoną w postać kosztorysu... zapłacić "pieniążkami".


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

Gotowe projekty domów