Ścianka działowa problem

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

seboow
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2012, 12:33
Ścianka działowa problem

autor: seboow » 31 maja 2012, 12:51

Witam wszystkich forumowiczów jest to mój pierwszy wpis mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.
Mam zamiar zrobić ściankę działową oddzielającą schody od salonu na parterze jako że schody nie pokrywają się ze stropem pierwszego piętra (jakieś 5 cm luzu pomiędzy końcem schodów a stropem) chciałem w tą wnękę zamontować ściankę. W związku z tym mam pytanie czy mogę jakoś przykręcić profil uw bokiem? A może są jakieś inne profile do tego?
Obrazek

szeyker89
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2009, 18:44
Re: Ścianka działowa problem

autor: szeyker89 » 05 cze 2012, 20:19

Witam

Ściana grubości 5 cm nie wchodzi w grę będzie za cienka i nie solidna moim zdaneim a po drugie na 5 cm ciężko zmieścić futrynę na drzwi.

Po prostu trzeba do czoła stropu przykręcić solidnie listwę drewnianą grubości takiej aby pasowała grubością wnęki. Następnie do tej listwy przytwierdzać konstrukcje ściany.

Pozdrawiam


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów