Gdzie kupić piec w Bydgoszczy

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

xhumungus
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 10 paź 2009, 17:34
Lokalizacja: bydgoszcz
Gdzie kupić piec w Bydgoszczy

autor: xhumungus » 10 paź 2009, 17:42

Witam. Gdzie w Bydgoszczy jest dobry sklep z piecami c.o. Interesuje mnie piec z podajnikiem tłokowym. Dobrze by było jakby prowadził sprzedaż ratalną.

trebor102
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 04 maja 2009, 15:49
Lokalizacja: z budowy swojego domu
Re: Gdzie kupić piec w Bydgoszczy

autor: trebor102 » 12 paź 2009, 8:21

witam
W Bydgoszczy.... to pewnie i tak kocioł pleszewski- pozostaje giełda samochodowa (!) na kartodromie - jest tam pewnie z kilkunastu producentów.
Ewentualnie wycieczka do zakładu Pana Faleńczyka w okolice Nowej Wsi Wielkiej ( kier. Inowrocław) - "wygoogloj" i pooglądaj.
No chyba że markety - ale.....
Ja zamawiałem po wycieczce na giełdę i po paru wizytach przedstawicieli w kotłowni. Zrobili mi piec wg moich " zachcianek" i ich możliwości konstrukcyjnych.Tyle że nie tłokowca a retorciaka.
Pozdrawiam

szefbo
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Gdzie kupić piec w Bydgoszczy

autor: szefbo » 12 paź 2009, 14:41

Witam.Polecam osobiście firmę EKOTERMA która znajduję się na Lisim Ogonie.Można się tam wybrać i zasięgnąć informacji na temat pieca i ogólnych informacji na tematy z tym związane.Podam nr tel.501022001.Nadmienię że firma ta wymieniała mi piec w tym roku i jestem narazie berdzo zadowolony.
Bodzio

tombek
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 23 sty 2010, 23:45
Re: Gdzie kupić piec w Bydgoszczy

autor: tombek » 31 maja 2012, 21:49

Można kupić przez internet - tanieogrzewanie.pl dobry sklep

TeCe
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 01 mar 2008, 21:45
Re: Gdzie kupić piec w Bydgoszczy

autor: TeCe » 02 cze 2012, 23:26

O ile kiedy zakładałem konto na tym forum (chyba 2008r.) z uwagą patrzyłem na sklepy internetowe o tyle teraz już inaczej droższych przedmiotów nie kupuję. W necie jest po prostu dużo taniej. Wprawdzie dzięki sklepom internetowym spadły i ceny w sklepach tradycyjnych ale i tak zakup w necie to często kilkaset złotych w kieszeni. Oczywiście kluczowy jest wybór jakiegoś znanego sklepu online, kierowanie się tylko ceną to głupota.

Spednet
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 10 mar 2011, 9:46
Re: Gdzie kupić piec w Bydgoszczy

autor: Spednet » 14 cze 2012, 12:07

Myślę,że w Bydgoszczy nie będzie problemów ze znalezieniem takiego sklepu, ale radziłbym szukać też przez internet. Masz tam szeroki wybór,a ceny bardzo czesto także są atrakcyjne,szczególnie poza sezonem,wiec chyba warto.

tomek235711
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2013, 15:15
Re: Gdzie kupić piec w Bydgoszczy

autor: tomek235711 » 20 lis 2013, 11:44

Często jest tak, że sklepy sprzedają jednocześnie przez internet, chociażby na allegro. Dobre jest to, że można podjechać do firmy, zobaczyć, a zamówić taniej przez internet.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości

Gotowe projekty domów