Deski kompozytowe PCV

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
codylj
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 10 sty 2010, 21:41
Deski kompozytowe PCV

autor: codylj » 10 maja 2012, 13:37

Witam

prosze o pinie na temat desek kompozytowych. W moim przypadku jak wylewalem schody nie zakladalem ze bede kladl deski kompozytowe pcv (np xyltech) wksutek czego brakuje mi przestrzeni na legarki na ktore montuje sie deski.

jesli poloze deski bezposrednio na posadzke na schodach wyjsciowych czy i wjaki sposob moze to negatywnie wplywac na sam material kompozytowy?

pozdrawiam
C

gregor005
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2012, 8:50
Re: Deski kompozytowe PCV

autor: gregor005 » 22 maja 2012, 10:03

Skoro brakuje tobie miejsca na legary, to może zdecydujesz się na podesty kompozytowe, które różnią się od desek jedynie wielkością. Przy montażu ważne jest aby podłoże było twarde i równe. Słyszałem o podestach Plastivanu, które układa się na zatrzask bez legarów. Dzięki temu, montaż jest szybki i prosty. Według producenta można ułożyć 1 m2 w minutę, więc faktycznie montaż może być szybki Na zdjęciach widziałem również różne kompozycję podestów, można je montować w dwóch kierunkach, łącząc dostępne kolory.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów