Meble kuchenne jakie ?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mmonika1981
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2011, 16:03
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: mmonika1981 » 14 lis 2011, 16:05

Witam,

jestem własnie na etapie szukania mebli do kuchni, ale też do łazienki i szafy wnekowej do sypialni w Piasecznie, czytam wiec z zainteresowaniem ten i podobne wątki. I im dłużej czytam, tym mniej wiem.
Juz nie wiem, kto poleca kogoś z czystym sumieniem, a kiedy polecenie to zwykła reklama.

Szkoda, że zwłaszcza Ci co polecaja firmę nie piszą ceny choc w przybliżeniu. Znacznie ułatwiłoby to szukanie fachowca. Ja niestety jestem mocno ograniczona co do ceny jaka mogę zapł
mmonika1981

bs-twojstyl
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:01
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: bs-twojstyl » 22 lis 2011, 16:32

Właśnie od dzisiaj w naszym sklepie zagościły meble kuchenne firmy HALMAR. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą całą oferta

komandorekk
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2011, 15:25
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: komandorekk » 02 gru 2011, 15:27

Treść ogłoszenia brzmi.

Szafy Komandor, System Komandor, szafy wnękowe, szafy z drzwiami suwanymi, garderoby, szafy na wymiar

Poszukujesz oryginalnej zabudowy na wymiar?
Szafy wnękowej?
Zastanawiasz się w jaki sposób zaprojektować, szafę, garderobę, wnękę?
Potrzebujesz fachowej porady?
Zadzwoń i umów się na spotkanie z projektantem.



Zrobimy szafę na wymiar, pasującą do twojego wnętrza i spełniającą Twoje oczekiwania.

napisz :

Co Cię interesuje, czego oczekujesz, podaj wymiary szafy, garderoby, wnęki.
A my na podstawie twojego opisu zaprojektujemy Twoją zabudowę i przedstawimy kosztorys.

Zapewniamy ciekawe pomysły, aranżacyjne, bogatą kolorystykę i duży wybór materiałów.
W swoim zespole posiadamy wyspecjalizowane ekipy monterskie. Które zapewnią Państwu szybki i sprawny montaż.


Zastanawiasz się od czego zacząć?

Najlepszym sposobem, aby zaplanować ile Twoja szafa ma mieć ścianek, półek, koszy czy wieszaków jest wypisanie na kartce wszystkich tych rzeczy i przedmiotów, które zamierzasz trzymać w swojej szafie, np.
odkurzacz
deska do prasowania
rura od odkurzacza
żelazko
bielizna lekka [ilość]
ręczniki
buty
Tak wykonana lista bardzo pomoże naszym projektantom podczas wykonywania Twojego projektu zabudowy. Pozwala ona optymalnie dostosować szafę dokładnie do Twoich oczekiwań oraz dobrać niezbędne akcesoria.

Możesz też przesłać nam plan mieszkania, z zaznaczonymi wymiarami poszczególnych ścian i miejscem gdzie mogła by powstać zabudowa. A my na podstawie przesłanych nam informacji wykonamy projekt zabudowy zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Kara
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2012, 10:45
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Kara » 30 mar 2012, 13:28

Bardzo ciekawe meble kuchenne można znaleźć na extrapunkt.pl
Znajomi szukali długo, jeździli po różnych salonach, a w końcu zdecydowali się na zakup w internecie takiej kuchni.

Kara
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2012, 10:45
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Kara » 30 mar 2012, 13:29

Bardzo ciekawe meble kuchenne można znaleźć na extrapunkt.pl
Znajomi szukali długo, jeździli po różnych salonach, a w końcu zdecydowali się na zakup w internecie takiej kuchni.

1design
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2012, 14:25
Lokalizacja: Stargard
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: 1design » 25 kwie 2012, 14:29

Mam przeznaczony niewielki budżet na meble kuchenne ok 1000zł.
Znalazłem w jednym ze sklepów internetowych coś takiego, co sądzicie:
Mirat meble kuchenne.

misia_koala
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 mar 2012, 13:57
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: misia_koala » 29 kwie 2012, 15:54

Firm jest wiele, moja siostra ma meble z Atlas Kuchnie, jest bardzo zadowolona, przede wszystkim z solidnego wykonania oraz użyteczności. Ostatnio odwiedziłam salon tej firmy i faktycznie, wybór mają imponujący, a meble przepiekne.

misia_koala
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 mar 2012, 13:57
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: misia_koala » 29 kwie 2012, 15:54

Firm jest wiele, moja siostra ma meble z Atlas Kuchnie, jest bardzo zadowolona, przede wszystkim z solidnego wykonania oraz użyteczności. Ostatnio odwiedziłam salon tej firmy i faktycznie, wybór mają imponujący, a meble przepiekne.

Awatar użytkownika
Carrion
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 30 mar 2012, 7:50
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Carrion » 04 maja 2012, 8:57

a jakieś po prostu najtańsze meble? z pominięciem aspektu estetyki, trwałości itp.

Super łazienki
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Super łazienki » 05 maja 2012, 18:30

Szanowni Państwo,
każde pomieszczenie ma swoją powierzchnię i ona głównie decyduje o naszych możliwościach.
Nawiązując do tytułu "meble kuchenne jakie?" - przede wszystkim funkcjonalne! Odnośnie stylu i ceny - każdy musi poradzić sobie sam. Na pewno ponadczasowym wyznacznikiem jest linia stanowiąca ogólną wizytówkę aranżacji naszego domu czy mieszkania. Co do producentów, osobiście preferuję wykonanie mebli kuchennych stylowych na wymiar. Materiały: trwałe (drewno, blaty z kamienia naturalnego, najnowsze metalowe systemy prowadnic, zamków, podnośników, oświetlenia i wentylacji mebli). Pełne 5 m dolnej i górnej zabudowy. Stół jadalny: duży, rozkładany (6 stałych miejsc, do 18 po rozłożeniu), stół barek: 2-4 miejsc stałych, sofa lub kanapa: 2x po 3-4 miejsca, 2x 1miejsce, 2x stolik kawowy. Wyposażenie AGD : nie oszczędzać! Wszystko z najwyższej półki. Powierzchnia takiej wielopokoleniowej kuchni-jadalni: 47 m.kw. plus taras ogrodowy 23 m.kw. Podczas świąt i tak jest ciasno!
Pozdrawiam,

prospektinwestycje
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 429
Rejestracja: 15 mar 2011, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: prospektinwestycje » 07 maja 2012, 12:19

jakie meble kuchenne? napewno funkcjonalne i praktyczne

prospektinwestycje
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 429
Rejestracja: 15 mar 2011, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: prospektinwestycje » 07 maja 2012, 12:19

jakie meble kuchenne? napewno funkcjonalne i praktyczne

kaktus71
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: kaktus71 » 07 maja 2012, 23:58

Siema
Znalazłem ciekawą stronkę z opisanymi tematami budowlanymi :)
Jak ktoś tak jak ja jest w tech. budowlanym , albo wyżej zapewne mu się przyda ponieważ mądrze tam piszą :)
Nie bierzcie tego jak reklamy , chcę tylko pomóc potrzebującym :)

Miłego dnia :)

Formica Studio
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2012, 11:21
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Formica Studio » 08 maja 2012, 11:47

Polecam Studio Mebli Kuchennych Formica Studio w Krakowie ul. Zakopiańska 56
Realizujemy pełne projekty kuchni zaczynając od pomiarów, poprzez projekt mebli , dobór sprzętu AGD, blatów, po wykonanie i montaż.
W naszej ofercie znajdują się luksusowe kuchnie włoskie i niemieckie, wysokiej klasy sprzęt AGD. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, które cenią dobry styl, jak i projektanci wnętrz, którzy poszukują nowych inspiracji oraz ciekawych sposobów realizacji swoich pomysłów.
Produkty : Meble kuchenne Cesar , Schröder Küchen , sprzęt AGD Miele , Küppersbusch , Elica , Faber , Blanco , Smeg , Siemens , Bosch , Teka, Best, Franke
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
formica

maja-biba1
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 09 maja 2012, 13:02
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: maja-biba1 » 09 maja 2012, 13:12

Polecam producenta mebli pod wymiar KanInvest Robią solidnie i tanio
Obrazek


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości

Gotowe projekty domów