Agregat prądotwórczy do zastosowań przydomowych

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

filia25
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2012, 15:56
Lokalizacja: Kielce
Agregat prądotwórczy do zastosowań przydomowych

autor: filia25 » 23 kwie 2012, 16:17

Szukam jakiegoś agregatu prądotwórczego do max 3000zł do zastosowań przydomowych. Myślę, że dla moich potrzeb spokojnie wystarczy jednofazowy. Ma służyć sporadycznie jako awaryjne źródło zasilania. Znalazłem coś takiego FOGO z AWR:

Agregat prądotwórczy jednofazowy z regulatorem napiecia

Co o nim sądzicie czymś takim? Moc wystarczająca, firma FOGO sprawdzona. Kupować? Ma może ktoś taki sprzęt?? No i cena najtaniej w necie ... :D

elpapiotr
Re: Agregat prądotwórczy do zastosowań przydomowych

autor: elpapiotr » 23 kwie 2012, 18:11

Witam.

Tak, kupować, nawet dwa - na wszelki wypadek. Jeden do siebie, drugi dla filii.

Awatar użytkownika
Agregaty-Serwis.PL
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 20 lut 2011, 21:11
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
Re: Agregat prądotwórczy do zastosowań przydomowych

autor: Agregaty-Serwis.PL » 26 kwie 2012, 0:54

Witamy Kielce ;)
Jesteś pewny, że to dobry pomysł kupowania od Siebie ? :)

Zastosowania przydomowe ? - wg mnie będzie za słaby. ;)
Jeśli wiesz że twoje potrzeby zdefiniowały agregat jednofazowy, to My musimy się z tym zgodzić ;)
Jasne że może służyć jako awaryjne źródło zasilania - pytanie tylko do czego będzie tym źródłem ;)
AWR - to jakiś warkot ?

A tak na poważnie - są lepsze i mniej ośmieszające sposoby na zdobywanie linków zwrotnych.
Niż umieszczanie wpisu, który nawet nie próbuje udawać tego czym nie jest :))))

filia25
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2012, 15:56
Lokalizacja: Kielce
Re: Agregat prądotwórczy do zastosowań przydomowych

autor: filia25 » 26 kwie 2012, 4:42

To są jakieś jaja!!! Jeśli sądzicie, że staram się nabijać linki tej firmie to jesteście w błędzie. Zapraszam na nawroplast.pl. Celowo bez linka bo znowu zaczniecie pisać że sobie nabijam.

PS. Widzę że chyba konkurencja w branży elektronarzędzi jest zawzięta!!! DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!

Ribertos
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2017, 22:13
Re: Agregat prądotwórczy do zastosowań przydomowych

autor: Ribertos » 15 maja 2017, 22:30

filia25 pisze:Szukam jakiegoś agregatu prądotwórczego do max 3000zł do zastosowań przydomowych. Myślę, że dla moich potrzeb spokojnie wystarczy jednofazowy. Ma służyć sporadycznie jako awaryjne źródło zasilania. Znalazłem coś takiego FOGO z AWR:

Agregat prądotwórczy jednofazowy z regulatorem napiecia

Co o nim sądzicie czymś takim? Moc wystarczająca, firma FOGO sprawdzona. Kupować? Ma może ktoś taki sprzęt?? No i cena najtaniej w necie ... :D


Na takie potrzeby polecam agregaty Kruzera. Są stosunkowo niewielkie, moc 2-5 kW (wystarczy przy domu), nie zużywają dużo paliwa, a do tego są łatwe w transporcie (modele z kółkami). Sam przymierzam się do kupna, jednak przymierzam się do takiego w okolicach 3500 zł. Ale myślę, że mają coś tańszego też


Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 38 gości

Gotowe projekty domów